Berhan Arısoy'dan Sevenlerine İki Müjdeli Haber! Türkü Albümü Geliyor

Sevilen sanatçı Berhan Arısoy, sevenlerine iki müjdeli haberi verdi. Mazlum Günhan'ın sunduğu RadyoAktif Show programına konuk olan Arısoy, hakkında merak edilen soruları yanıtladı.
Seslendirdiği şarkılarla dikkat çeken müzisyen Berhan Arısoy, radyo programcısı Mazlum Günhan'ın RadyoAktif Show programına katıldı. Günhan'ın sorularını yanıtlayan sevilen sanatçı, canlı yayında 'Fırtına Vurdu" şarkısını da seslendirdi. Arısoy, aynı zamanda yoğun ilgi gören şarkının hikayesini de anlattı. 

Bir hastanede hekim olarak halihazırda çalışan Berhan Arısoy, gündüz doktor, gece de müzisyenliğe devam ettiğini ve bu iki mesleğin de insana dokunduğunu ifade etti. Mazlum Günhan'ın "yakında yeni çalışmalar var mı?" sorusunu yanıtlayan sanatçı, sevenlerine iki güzel haberi peş peşe verdi. Arısoy, bu hafta "Fırtına Vurdu" şarkısının hareketli yeni versiyonunu müzikseverlerle paylaşacağını, 2021'de ise bir türkü albümüyle dinleyici karşısına çıkacağını paylaştı. Yaptığı tüm çalışmalar beğeni toplayan Berhan. Arısoy, pandemi nedeniyle müzisyenlerin bazı güçlükler yaşadığını ve konserlerin aksadığını da katıldığı yayında dile getirdi.

Paylaş

WhatsApp Telegram

0 Yorum:

Yorum Gönder

Yorumunuz kısa bir süre sonra onaylanacaktır. Yapılan yorumun sorumluluğunu Webmgon kabul etmez.

0