Hakkında

İmtiyaz Sahibi / Grantee
Seyithan Günhan
E-Mail:
seyithangunhan@webmgon.com

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
Mazlum Günhan
E-Mail:
mazlumgunhan@webmgon.com

Editörler / Editors

Hasan Yurt
E-Mail:
hasanyurt@webmgon.com

Mazlum Günhan
E- Mail:
mazlumgunhan@webmgon.com

Büşra Aygün
E-Mail:
busraaygun@webmgon.com

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
Onur Gündoğdu
E-Mail:
onur.gun@webmgon.com

Hukuk Danışmanı / Jurisconsul
Av. Hüseyin Yıldırımer
E-Mail:
huseyin@webmgon.com

Mali Müşavir / Financial Advisor
Yılmaz Kaya
E-Mail:
yılmazkaya@webmgon.com

Reklam / Ad Maneger 
Ayşenur Alkan
E-Mail
aysenuralkanwb@gmail.com

Hakkımızda 

2016'nın başından bu yana yayın hayatını sürdüren Webmgon.com, okurlarına odaklı bir web yayıncılığını yürütmeye çalışmaktadır. Özgün, kaliteli ve okur odaklı içeriğiyle her geçen gün kendini geliştirmeye çalışan Webmgon, pek çok kategorideki haber ve içeriğiyle ziyaretçilerine en iyisini sunmayı hedefliyor. Öte yandan sadece yazılı içeriklerle yetinmeyen bir anlayışı benimseyen sitemiz, görsel içerikleriyle de okurları tarafından olumlu geribildirim almaya devam ediyor.

Sitenin görsel içeriklerinden en çok da  videolar kısa sürede beğeni toplamayı başardı. Webmgon'un 2016 ortalarında açılan YouTube kanalı üzerinde yayınlanan haberlerin seslendirilmiş videolu hali Webmgon takipçileri tarafından hemen benimsenmeye başlandı. Hala da pek çok kategoride  güncel  haberleri videolu halde sunan sitemiz bunu sürdürmeye devam edecektir. İnteraktif bir yayın anlayışıyla yolumuza devam ederken takipçilerimizin  yaptığı  yorumlar içeriklerimize farklı bir renk katıyor. Bu, hem webmgon.com üzerinden, hem YouTube kanalımızdan, hem de sosyal medya hesaplarımızda her geçen gün artarak devam etmekte.

Sinema, sanat ve eğlence dünyasından gelişmeleri içeren Güncel ve Genel kategorilerin yanı sıra,  Eğitim, Video ve Foto Galeri, gibi çeşitli ana kategoriler ile zengin bir içeriği sunmayı  hedefliyoru. Ayrıca eğlenceli ve bilgilendirici röportajların yanı sıra "Vizyonda Bu  Hafta"  köşesinde her hafta vizyona giren onlarca film arasında en iyi ve en  beğenilen filmleri derliyoruz. Daha pek çok farklı ve özgün köşemizle takipçilerimize en iyisini sunmak için   her zaman yenilik peşindeyiz...

"Clickbait" yani tık tuzaklarının arttığı, haberden ve bilgiden daha çok  reklam ve ziyaretçi peşinde olunduğu şu zamanlarda biz, aksine okuyucu odaklı içerikler ve kullanıcı dostu tasarımla farklı olmaya gayret gösteriyoruz. Yine, Facebook, Google Plus, Twitter, YouTube gibi sosyal medya platformları üzerinden takipçilerimize anlık paylaşımlarıla bilgiyi ve eğlenceyi bir arada sunuyoruz.  Reklamverenler ve sponsorlarımız için de   en iyisi olmaya çalışıyoruz. Doğal reklamın gücüne inanan Webmgon ekibi reklamverenlere hem kaliteli, hem pratik hem de ekonomik reklam seçenekleri sunuyor. Yani kısacası okuyucu odaklı olan Webmgon, aynı özeni sponsorlar ve reklamverenler için de göstermeye çalışmaktadır.

Tüm mobil platformlarda da kullanışlı ve kolay arayüzüyle dikkat çeken Webmgon.com hakkında daha fazla bilgi almak veya kafanıza  takılan  soruları sormak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca güvenlik, bilgi toplama gibi konularda detaylar için Gizlilik Politikamızı okuyabileceğiniz gibi, çerez kullanımı, reklam ve yazılım bilgilerini de  Kullanım Koşulları sayfasından göz atabilirsiniz.

YAZILIM ve SİSTEM YÖNETİMİ
Site, Blogger'ın altyapısını kullanıp, tema olarakta:
Sora Templates'in SorMag teması ile hizmet vermekte. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
webmgon.com  harici linklerin sorumluluğunu almaz.
0