Afili Aşk oldukça iddialı! İşte Afili Aşk dizisinin oyuncuları ve konusu

Kanal D yeni dizisi Afili Aşk'ı bu hafta ekrana taşıyor. Romantik komedi türündeki dizi sıcak hikayesiyle öne çıkmayı başarıyor. Afili Aşk dizisinin oyuncuları, konusu ve fragmanı haberin devamında yer alıyor.
Burcu özberk çağlar ertuğrulur
Afili Aşk
Kanal D de pek çok televizyon kanalı gibi yaz ekranını güçlü yapımlarla doldurmaya başladı. Kanalın bu çarşamba günü başlayacak yaz dizisi şimdiden adından söz ettirmeye başardı. Son yıllarda ekranda çok sık gördüğümüz romantik komedi türündeki dizilere benzerliğiyle göze çarpan Afili Aşk, fragmanlarıyla beğeni toplamayı da başardı. Dizinin 1. bölümü 12 haziran saat 20:00"de seyirci karşısına çıkacak. Şimdiden merak uyandıran Afili Aşk'ın yaz sezonundan başarıyla sıyrılıp önümüzdeki sezon da ekranlara geleceği tahmin ediliyor. Kerem ile Ayşe arasında yaşanacak duygu dolu anları seyirciyle buluşturacak dizinin kadrosu ise oldukça iddialı.

Yapımcılığını ARC Film adına Fatih Enes Ömeroğlu'nun gerçekleştirdiği ve çekimleri geçen ay başlayan dizinin yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli oturuyor. Öte taraftan Afili Aşk'ın oyuncu kadrosunda başarılı pek çok kişi bulunuyor. Dizide, Çağlar Ertuğrul, Burcu Özberk, Altan Erkekli, Benian Dönmez, Neşe Baykent, Serkay Tütüncü, Asena Tuğal, Uğur Uzunel, Zeynep Tuğçe Bayat, Yılmaz Kunt,  Güzide Arslan, Beril Pozam, Umutcan Ütebay, Vural Ceylan, Banu İnan, Hira Su Yıldız rol alıyor. Ayrıca Afili Aşk'ın senaryosunu ise Barış Erdoğan, İlker Arslan, Kübra Sülün, Okşan Tavaslıoğlu kaleme alıyor. Çağlar Ertuğrul dizide Kerem karakterine hayat verirken, Burcu Özberk Ayşe, usta oyuncu Altan Erkekli ise Muhsin rolüyle karşımıza çıkacak.
AFİLİ AŞK KONUSU

Afili Aşk dizisinin konusu ise şöyle:
Ayşe (Burcu Özberk) ve Kerem’in (Çağlar Ertuğrul) yolları kesiştikten sonra başlarına gelenlerin konu alındığı “Afili Aşk”, 12 Haziran Çarşamba 20.00'de Kanal D'de başlıyor! Kerem, İstanbul’un çok eski tekstilcilerinden olan Yiğiter ailesinin yakışıklı ve çapkın oğludur. Yaratıcı zekasıyla zamana yenik düşmek üzere olan aile şirketini bir start - up çalışmasıyla sektörün lideri haline getirmiştir. Getirmiştir ama babası Muhsin’in gözünde adam olamamıştır. Çünkü Kerem yiyip içip, gezip tozup, her çiçekten bal alma şiarıyla hayatını yaşayan biridir. Keremlerin atölyesinde işçi olarak çalışan Ayşe de biri despot, diğeri hayırsız iki ağabeyi kontrolünde renksiz, tatsız bir hayat yaşayan zeki, güzel ve kalbi iyilik dolu bir kızdır. Tek umudu, bir süredir sevgili olduğu Berk ile evlenmek ve bu hayatı geride bırakmaktır. Ancak ağabeyleri onu mahallenin zengin çocuğu Sabri ile evlendirmek isteyince Ayşe, Berk’e bir an önce evlenmeleri gerektiğini söyler. Bunu duyan Berk ortadan kaybolur. Kendi halinde, saf ve iyi yürekli bir mahalle kızıyken hem ailesi, hem de aşk hayatından darbe üzerine darbe yiyen Ayşe, hayatında ilk kez kendisi için bir şey yapmaya karar verir. Bu kararı vermesinde en büyük etken olan Kerem, aynı zamanda Ayşe’nin kurbanı olacağından habersizdir. Ayşe, Kerem ve kendisini ömür boyu birbirine bağlayacak hamleyi yaparak oyunun kurucusu olur ancak bu oyun ikisinin de içinden çıkamayacağı şekilde ayaklarına dolanacaktır.Paylaş

WhatsApp Telegram

0 Yorum:

Yorum Gönder

Yorumunuz kısa bir süre sonra onaylanacaktır. Yapılan yorumun sorumluluğunu Webmgon kabul etmez.

0