Sen Çal Kapımı Dizisinin Aydan'ı Neslihan Yeldan'dan Samimi Açıklamalar!

Fox'ta ekrana gelen Sen Çal Kapımı dizisinin Aydan Bolat’ı Neslihan Yeldan, MAG dergisine samimi açıklamalar yaptı. Tiyatro ve dizi oyuncusu Yeldan, “Moda tasarımcısı olma hayalleri ile yola çıkıp, on sekiz yaşında kendimi tiyatro sahnesinde buldum” dedi. 
Neslihan yeldan
Geçtiğimiz haftalarda Fox ekranlarında başlayan Sen Çal Kapımı dizisinde Ayfan Bolat rolüyle izleyenlerin karşısına çıkan Yasemin Yeldan, hayatı hakkında merak edilen pek çok detaya değindi. MAG dergisinin Ağustos sayısında yer alan röportajda Yeldan şunları söyledi:

"Moda tasarımcısı olma hayalleri ile yola çıkmış bir genç kızken, on sekiz yaşında kendimi tiyatro sahnesinde buldum ve bu yaşıma kadar da hiç inmedim" diyerek sözlerine başlayan Neslihan Yeldan "Ailemin beni, başka bir şehirde bizsiz yaşayamazsın, diyerek Ankara’ya göndermediği üniversitenin kapısını bile bilmiyorum, ama o dönüm noktası bana şimdiki kariyerimi getirdi. Ortaoyuncular, Kenter Tiyatrosu, Dormen Tiyatrosu, BKM, Craft Tiyatro, Talimhane, Zorlu PSM gibi farklı tiyatro prodüksiyonlarında farklı deneyimler yaşadım. Hepsi bana yeni beceriler, bilgiler kattı ve hala yoluma devam ediyorum. Beni karşılayacak her yeni projede hala bir öğrenci gibi heyecanlanıyorum.” Hayatının en büyük bölümünün annelik olduğunu söyleyen Yeldan sözlerine şunları ekledi: "Oğlum Aslan, on üç yaşında. Doğduğundan beri bakıcısı olmadı ve son birkaç yıldır baba da bizimle değil. Annelik ilmek ilmek işlemeye çalıştığım, düzgün bir insan yetiştirmeye uğraştığım bir alan. Hemen her evresi hem çok zevkli hem de çok zor. Özellikle bekar anne olarak iki kat daha zor. Ama çıkan sonuç fena değil gibi; çok okuyan, terbiyeli, hümanist, özgür ruhlu bir oğlum var. Hayattaki ilk önceliğim her zaman o, onun mutluluğu ve sağlığı…"

Paylaş

WhatsApp Telegram

0 Yorum:

Yorum Gönder

Yorumunuz kısa bir süre sonra onaylanacaktır. Yapılan yorumun sorumluluğunu Webmgon kabul etmez.

0