FOX'un Yasak Elma Dizisinin Oyuncuları ve Konusu Netleşti! İşte Yasak Elma fragmanı

Fox'ta yepyeni bir dizi başlıyor. Cast ekibi ve öyküsüyle dikkat çeken Yasak "Elma" adındaki dizi ekranlara gelmek için gün sayıyor. Öte yandan Yasak Elma dizisinin konusu da çok konuşulacak gibi görünüyor. Peki Yasak Elma'nın oyuncuları arasında kimler var?  İşte detaylar...
Foc
Yasak Elma
Bilindiği üzere FOX TV, birçok dizisine final yaptırdı. Kimi diziler reyting kurbanı olurken, kimileri de bir sebeple ekrandan çekildi. Ve Fox'un final yapan dizilerinin yerine yeni iddialı yapımlar gelmeye başladı. Önümüzdeki hafta başlayacak olan Yasak Elma da bu güçlü dizilerden biri... Öte yandan Yasak Elma dizisi şimdiden izleyici tarafından konuşulmaya başlandı bile.  FOX ekranlarında 19 Mart Pazartesi günü izleyicisi ile buluşacak, Talat Bulut, Şevval Sam, Onur Tuna, Eda Ece, Sevda Erginci’nin başrollerini paylaşacağı, dizinin yapımcılığını Med Yapım üstleniyor.  Bu arada yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un oturduğu ve senaryosunu Melis Civelek – Zeynep Soyata’nın kaleme aldığı ‘’Yasak Elma’’ dizisinin Afişi görücüye çıktı. 
Yasak elma dizisi
FOX'un Yasak Elma dizisinde yer alan oyuncular arasında; Şafak Pekdemir, Barış Aytaç, İrem Kahyaoğlu, Kıvanç Kasabalı, Nilgün Türksever, Sinan Eroğlu, İlker Kaboğlu, Ayşegül Çınar ve Tuğçe Koçak gibi başarılı isimler bulunuyor. Öte taraftan FOX TV'nin yeni dizisinin konusu ise oldukça dikkat çekiyor. Önümüzdeki hafta pazartesi günü ekranlara gelecek olan Yasak Elma dizisinin konusu Med Yapım tarafından bugün paylaşıldı.

Yasak Elma Dizisinin Konusu


Pazartesi 1. Bölümü yayınlanacak Yasak Elma'da;  birbirine çok düşkün ama hayalleri birbirinden tamamen farklı olan  iki kardeşin öyküsü anlatılmakta. Çekimleri İstanbul'da devam eden Yasak Elma dizisinin konusu kısaca şöyle:
Yıldız’ın hayatı sosyetenin kraliçesi Ender Argun’la (Şevval Sam) tanışınca değişir. Ender Yıldız’ı kocası Halit Argun’dan (Talat Bulut) kurtulmak için kullanmaya karar vermiş ve Yıldız’a hayatının teklifini sunmuştur.
Yıldız’ın hayatında bunlar olurken, Zeynep’in çalıştığı firma Alihan Taşdemir (Onur Tuna) tarafından satın alınır. Alihan son derece kibirli, ukala, zengin bir iş adamıdır. Zeynep ve Alihan’ın zıtlıkları kısa zamanda bir etkileşime dönüşür. Zeynep’in bilmediği şey ise Alihan’ın Halit’in ortağı ve ikinci karısının kardeşi olmasıdır.
Yıldız’ın vereceği karar sadece kendini değil Zeynep’i de etkileyecektir.

Paylaş

WhatsApp Telegram

0 Yorum:

Yorum Gönder

Yorumunuz kısa bir süre sonra onaylanacaktır. Yapılan yorumun sorumluluğunu Webmgon kabul etmez.

0