Doğubayazıt Gençlik Merkezi'nden "çocuklarla mutlu bir gün" sloganıyla uçurtma şenliği

Doğubayazıt Gençlik ve Spor Müdürlüğü ile Gençlik Merkezi, Karakent köyünde çocuklarla bir araya geldi. Çeşitli etkinliklerle gün boyu çocuklarla vakit geçiren Gençlik ve Spor Müdürlüğü çalışanları, köy çocuklarının eğlencesine ortak oldular.

Ağrı Valisi Dr. Osman Varol'un talimatıyla Doğubayazıt Gençlik ve Spor Müdürlüğü ile İiçe Gençlik Merkezi çalışanları, Karakent köyündeki çocuklarla bir araya geldi. Geçtiğimiz hafta yenilenen Karakent İlk-Orta Öğretim Okulu'nda gerçekleşen etkinliklere çocuklar yoğun ilgi gösterdi. 

Doğubayazıt Gençlik Merkezi ile Gençlik ve Spor Müdürlüğü çalışanlarının yanı sıra gönüllü gençlerin  katılımıyla gerçekleşen uçurtma şenliği gibi çok sayıda etkinlikle Karakentli çocuklar eğlenceli bir gün geçirdi.  
Gün boyu süren etkinlikler sonrası  konuşan Doğubayazıt Gençlik Merkezi Müdüresi Sevim Şimşek Konyar,  "çocuklarla mutlu bir gün" sloganı ile Karakentli çocukların   hayallerini gerçekleştirmek ve onların eğlencesine ortak olmak için geldiklerini ifade etti. Şimşek Konyar, projenin gerçekleşmesinde katkısı olan okul müdüresi Esra Konyar'a teşekkür ederek sözlerini sonlandırdı.

Paylaş

WhatsApp Telegram

0 Yorum:

Yorum Gönder

Yorumunuz kısa bir süre sonra onaylanacaktır. Yapılan yorumun sorumluluğunu Webmgon kabul etmez.

0