Korku filmi Cinnet konusu, fragmanı ve oyuncularıyla öne çıkıyor!

Korku filmleri sevenlerin yakından takip ettiği Cinnet filmi bu hafta gösterime giriyor. Eşini vahşi bir şekilde öldüren ancak bu cinayeti hatırlayamayan bir kadının başına gelenlerin anlatıldığı Cinnet filminin oyuncuları, konusu, fragmanı ve tüm detayları haberin devamında.
Cin filmleri
Cinnet 
14 Haziran haftası vizyona girecek yaklaşık 10 film bulunuyor. Bu hafta seyirciyle buluşacak yapımlardan 2 tanesi ise korkuseverlere hitap ediyor. "Kuyu" isimli yabancı filmin yanı sıra konusuyla öne çıkan "Cinnet" filmi beyazperdede olacak. Cinnet filminde, son yıllarda ülkemizde çok sık başvurulan cin temasının işlediği görülüyor. Öte yandan geçtiğimiz hafta yayınlanan Cinnet filminin fragmanı internet ortamında beğeni toplamayı başardı. Ayrıca fragman bazı tüyler ürperten sahnelerle de oldukça dikkat çekici.

Vizyon tarihi 14 Haziran olarak belirlenen ve bu Cuma gösterime girecek olan korku türündeki filmin yönetmenliğini Aytekin Birkon gerçekleştiriyor. Yönetmen Birkon, aynı zamanda Özgür Selvi ile beraber filmin senaryosunu da kaleme alıyor. 
Cinnet filminin oyuncu kadrosunda: Yeliz Akkaya, Emre Başer, Ufuk Kaplan, Nicholas Facey gibi isimler bulunuyor. Bir gece eşini uyurken vahşice öldüren ve sabah kalktığında şoka uğrayan bir kadının cinayeti işlediğini hatırlayamaması ve sonrasında gelişen olayları konu alan filmin yapımcılığını TAFF Picturess üstleniyor.
Cinnet'in konusu ise kısaca şöyle: 
Nida, eşi ve kızı  mutlu bir hayatı olan genç bir kadındır. Ancak onun huzurlu hayatı, bir gece cinnet geçirmesiyle kabusa dönüşür. Nida, geçirdiği cinnet sonucu çok sevdiği kocasını vahşi bir şekilde öldürür. Ancak o, yaşanan hiçbir şeyi hatırlamamaktadır. Sabahuyandığında kocasının cesedi ile karşı karşıya kalan Nida, yaşananları hatırlamaya çalışsa da bir sonuca varamaz. Bu sırada cinayetin videosu internette yayılmaya başlayınca işler iyice karışık bir hal alır. Kendisini temize çıkarmak isteyen Nida, problemi çözene kadar kaçmaya karar verir. Nida, sorunun zihninin derinliklerinde olduğunu düşününse de gerçekler hiç de öyle değildir. Tüm işaretler, ona musallat olan korkunç bir cini göstermektedir.Paylaş

WhatsApp Telegram

0 Yorum:

Yorum Gönder

Yorumunuz kısa bir süre sonra onaylanacaktır. Yapılan yorumun sorumluluğunu Webmgon kabul etmez.

0