Hazal Şenel ve Batuhan Ekşi Öğrencilerle Buluştu

Üniversite öğrencileri sordu Hazal Şenel ve Batuhan Ekşi yanıtladı. Arel Üniversitesi'nde düzenlenen bir etkinlik kapsamında güzel oyuncu Hazal Şenel ve Medcezir'in Doruk'u Batuhan Ekşi İletişim Günleri söyleyişilerinde öğrencilerle buluştu. İşte Hazal Şenel ve Batuhan Ekşi'nin öğrencilerle olan sohbeti.
Hazal şenel
Söyleyişi
Oyuncu Hazal Şenel ve Batuhan Ekşi, Üniversite Medya Birliği katkılarıyla düzenlenen Arel Üniversitesi 4. İletişim Günleri etkinliği kapsamında öğrencilerle bir araya geldi. Menajer Uğur Keleş ve Onur Kutlu koordinatörlüğünde yaklaşık iki saat öğrencilerin merak ettiklerini cevaplayan genç oyuncular, söyleşi sırasında keyifli dakikalar yaşadı. 

HAZAL ŞENEL: EKRANLARDA BÜYÜDÜM


Oyunculuğa çocukluktan başladığını belirten güzel oyuncu Hazal Şenel; "Henüz çocuk yaşlardayken başladım oyunculuğa. Birçok projede yer aldım. Yer aldığım dizilerde canlandırdığım karakterlerin hepsi ile birden hatırlanıyor olmak gurur verici." diye konuştu.

BATUHAN EKŞİ: MEDCEZİR HAYATIMI DEĞİŞTİRDİ


Şenel'den sonra söz alan başarılı oyuncu Batuhan Ekşi ise; "Ben de aynı şekilde birçok projede başrol olarak yer aldım ama sanırım en çok akıllarda kalan 'Medcezir' dizisinde canlandırdığım 'Doruk' karakteri oldu. Bu yüzden Medcezir dizisinin hayatımdaki yeri çok özel." ifadelerini kullandı. Kahkahaların eksik olmadığı söyleşide öğrencilerin sorularını samimi şekilde cevaplayan genç oyuncular Hazal Şenel ile Batuhan Ekşi, katılımcılarla hatıra fotoğrafı da çektirdiler.
İletişim günleri
Arel Üniversitesi

Paylaş

WhatsApp Telegram

0 Yorum:

Yorum Gönder

Yorumunuz kısa bir süre sonra onaylanacaktır. Yapılan yorumun sorumluluğunu Webmgon kabul etmez.

0