Acun Ilıcalı Oppo Reklamı için Kızlarıyla Kamera Karşısına Geçti!

Daha önce başarılı şarkıcı Sıla ve Burcu Esmersoy ile çalışan ünlü Çinli telefon üreticisi Oppo, bu kez de Acun ile anlaştı. Survivor'a da sponsor olan Oppo, Ilıcalı ile anlaştıktan sonra Acun, kızlarıyla kamera karşısına geçti.
Oppo reno
Acun
Akıllı telefon modelleriyle Türkiye pazarında büyümeye devam eden OPPO, Reno3 Serisi'nin reklam çekimlerini tamamladı. Acun Ilıcalı, kızlarıyla birlikte ekran karşısına geçtiği reklam kampanyasında 'Hayatım Benim Koleksiyonum' diyerek; kendi hayatından koleksiyon değeri taşıyan anları paylaşırken; yeni OPPO Reno3 Serisi'nin  fotoğraf ve video özelliklerinin de altını çiziyor.

Reno3 Serisi, şafak vaktindeki ilk güneş ışığından sessiz ve yıldızlı bir geceye kadar gerçek hayattaki güzellikleri kaydetmek konusunda farklı bir deneyim yaşatıyor. Seride yer alan her iki model, yakınlaştırma performansı ile mobil fotoğrafçılıkta çıtayı yükseltiyor. Tüm bu özellikler, koleksiyon değerinde fotoğraflar çekilmesi için tüm sınırları ortadan kaldırıyor. Bakalım medya patronu Acun Ilıcalı'nın Oppo reklamı istenilen başarıyı elde edecek mi? 

Paylaş

WhatsApp Telegram

0 Yorum:

Yorum Gönder

Yorumunuz kısa bir süre sonra onaylanacaktır. Yapılan yorumun sorumluluğunu Webmgon kabul etmez.

0