Güvercin Dizisinde Şaşırtan Sürpriz! Güvercin Oyuncu Kadrosuna 2 Yeni İsim Katıldı!

Star TV'nin severek takip edilen ve Gaziantep'te geçen Güvercin dizisinin yeni bölümünde sürpriz gelişmeler yaşanacak. Diziye yeni iki oyuncu katıldı. Peki Güvercin dizisinin oyuncu kadrosuna kimler katıldı? İşte o 2 isim ve rolleri...  
Güvercin dizisi
Güvercin
Star TV'de 2 ay önce başlayan Güvercin dizisi, kısa sürede izleyicinin dikkatini çekmeyi başardı. Dizi önemli rakiplerle yarışsa da  başarısını her hafta korumaya devam ediyor.   Öte yandan Güvercin'de olaylar heyecanla takip edilirken, diziye yeni bir soluk getirecek iki isim kadroya dahil oldu. Turistlik güzellikleriyle dikkat çeken Gaziantep'ten ekranlara gelen diziye biri genç, diğeri ise usta bir isim bundan böyle seyirci karşısına çıkacak.

Star TV’nin severek izlenen dizisi Güvercin’in kadrosuna 8. bölüm itibariyle başarılı oyuncu Bestemsu Özdemir ve usta oyuncu Erdal Cindoruk dahil oldu. Özdemir, doktor İpek karakteriyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanırken, Cindoruk ise Gaffur karakteriyle diziye dahil oldu. Erdal Cindoruk, “Güvercin’i severek izliyordum. Bir Adana’lı olarak Gaziantep’te dizi çekimi için bulunmak benim için çok anlamlı, burada olmaktan mutluyum” dedi.

 Yapımcılığını Pastel Film, Yaşar İrvül ve Efe İrvül’ün üstlendiği, oyuncu kadrosunda; Mehmet Ali Nuroğlu, Almila Ada, Menderes Samancılar, Nursel Köse, Devrim Saltoğlu, Toprak Sağlam, Osman Albayrak, Gülen Kahraman Yıldır, Eslem Akar, Genco Özak, Işıl Dayıoğlu, Bülent Bilgiç, Berke Üsdiken, İdil Memi, Sabri Memi, Sabri Memi, Dilan Telkök, Gözde Fidan, Tolga Pancaroğlu, Enver Akbaş’un yer aldığı Güvercin, Zülüf ve Kenan’ın masalsı aşkını konu alıyor.

Paylaş

WhatsApp Telegram

0 Yorum:

Yorum Gönder

Yorumunuz kısa bir süre sonra onaylanacaktır. Yapılan yorumun sorumluluğunu Webmgon kabul etmez.

0