Ali Babacan ve Partisinin İletişim Bilgileri! Ali Babacan telefon numarası ve adresi...

Ali Babacan ve arkadaşları yeni partisi ile uzun bir aradan sonra tekrar siyasette görünür oldu. Öte yandan çok sayıda vatandaş da "Ali Babacan telefon numarası" "Ali Babacan iletişim" gibi aramalar ile Babacan'ın partisine ulaşmaya çalışıyor.
Ali babacan iletişim
Ali Babacan
Ali Babacan, bir dönem AK Parti'de ekonominin başında olmasıyla dikkatleri üzerine çekmişti. Babacan'ın ekonominin başında olduğu dönem ülke ekonomik bakımdan iyi bir yerde olması nedeniyle Babacan'ın imajı vatandaşın gözünde iyi durumda. Uzun süredir siyasetten uzak olan genç siyasetçi, yaklaşık 3-4 ay önce kuruluşundan bu yana içinde bulunduğu Adalet ve Kalkınma Partisi'nden istifa etti. Yaklaşık 1 senedir pek çok deneyimli siyasetçi ile yeni bir parti için çalışan Ali Babacan, artık sona doğru yaklaştı. Parti, önümüzdeki günlerde resmen kuruluyor. Ve Ali Babacan'ın partisine ise şimdiden pek çok kişi ilgi gösteriyor. Vatandaşlar, Google'da  Ali Babacan telefon numarası" "Ali Babacan iletişim" gibi aramalar ile Babacan'ın partisine ulaşmaya çalışıyor.

ALİ BABACAN İLETİŞİM BİLGİLERİ


Ali Babacan, geçtiğimiz haftalarda vatandaşların kendisine ve partisine ulaşabilmesi için iletişim bilgilerini açıkladı. Ali Babacan'a ulaşmak için resmi bir web sitesi yayına alındı. Buna göre vatandaşlar, alibabacan.com.tr adresine girerek Ali Babacan'ın partisine ve Babacan'a ulaşabilir. Ali Babacan'ın telefon numarası ise henüz web sitesinde yok. Yakında parti numaraları ve adresi açıklanacağı bekleniyor. Ali Babacan'a ulaşmak ve kendisine yazmak için BURAYA tıklayarak ilgili sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Ali Babacan'ın partisinde yer almak için ise BURAYA tıklayarak yine bilgi alınabilir ya da katılım sağlanabilir.
WhatsApp

1 Yorum:

  1. ''BURAYA tıklayarak'' dediğiniz hiçbir yerden hiçbir yere ulaşılamıyor...

    YanıtlaSil

Yorumunuz kısa bir süre sonra onaylanacaktır. Yapılan yorumun sorumluluğunu Webmgon kabul etmez.

0