Fırıncının Karısı Seyirciyle Buluşuyor! İşte Fırıncının Karısı Oyuncuları ve Konusu


Büşra Pekin ve Alper Kul gibi isimleri bir araya getiren Fırıncının Karısı bu hafta sinemaseverlerin karşısına çıkıyor. Komedi türündeki Fırıncının Karısı filminin konusu da bir hayli ilginç. İşte filmin detayları...

27 Eylül haftası vizyona girecek tek yerli komedi filmi olmasıyla büyük bir avantaj elde eden Fırıncının Karısı, ele aldığı konuyla izleyiciyi kahkahaya boğacak gibi görünüyor. Öte yandan kadrosunda son yılların popüler isimlerinin yer aldığı filmde, kocasının tuhaf davranışlarından şüphelenen genç bir kadının kocasının peşine düşmesini konu alıyor. Geçtiğimiz yıl Aleyna Tilki'nin seslendirdiği O Sen Olsan Bari şarkısının yeniden yorumlandığı filmin müziklerinde ise  Barış Aryay imzası bulunuyor. Bu arada Fırıncının Karısı'nın fragmanı geçtiğimiz haftalarda yayınlandı. Büyük beğeni toplayan fragman, 1 milyondan fazla görüntüleme aldı.

FIRINCININ KARISI KONUSU VE OYUNCULARI


Yapımcılığını Mahmut Kayımtu ve Ertuğrul Fındık'ın Two Yapım adına gerçekleştirdiği film, 27 Eylül Cuma günü gösterime girecek. Fırıncının Karısı'nın oyuncuları arasında ise Büşra Pekin,  Alper Kul, Korhan Herduran, Ferdi Sancar, Seda Türkmen, Beyti Engin, Ayça Koptur bulunuyor. Bir karı kocanın komik hikayesini beyazperdeye taşıyan filmin yönetmen koltuğunda Murat Onbul oturuyor. Komedi türündeki filmin senaryosunu ise Murat Taşkent kaleme alıyor.

Bu hafta seyirciyle buluşacak olan Fırıncının Karısı'nın konusu ise kısaca şöyle: Naif bir kadın olan Ferdane’nin, kocası fırıncı Mustafa ile sıradan bir yaşamı vardır. Maskülen ve kıskanç bir adam olan Mustafa’nın davranışlarına alışan Ferdane, bir süre sonra beklemediği durumlarla karşı karşıya kalır. Kocasında büyük değişiklikler fark eden Ferdane, bunun geçici bir şey olduğunu düşünse de işler pek de onun düşlediği gibi değildir. Olduğunun tam aksi davranışlar sergileyen Mustafa’nın bu hali Ferdane’yi büyük bir meraka sürükler. Kocasındaki değişimin nedenini öğrenmek isteyen Ferdane, Mustafa’yı takip etmeye karar verir. Kendisine yardım etmesi için kardeşi Ramazan’ı da yanına alan Ferdana, kocasını peşine düşer. Bu sırada, İsmail’in kötürüm ablası, kızı Hacer ve büyücü “Vahdi Dede”nin de olaya karışması işlerin daha da karışık bir hal almasına neden olur. Tüm bu kargaşaya neden olan olayın açığa çıkmasıyla Mustafa, Ferdane ve Ramazan, kendilerini büyük bir maceranın içinde bulur.

Paylaş

WhatsApp Telegram

0 Yorum:

Yorum Gönder

Yorumunuz kısa bir süre sonra onaylanacaktır. Yapılan yorumun sorumluluğunu Webmgon kabul etmez.

0