Artı TV Kimin? İşte Artı TV'nin Sahibi ve Artı TV Frekans Bilgileri

Sayısı çok az olan muhalif televizyonlardan biri olan ve merkezi Avrupa olan Artı Tv'nin sahibi pek çok izleyici tarafından merak edilmekte. Geçtiğimiz senelerde yayın hayatına başlayan Artı Tv kimin? İşte her geçen gün hızla büyüyen Artı Tv'nin imtiyaz sahibi ve Artı Tv frekansı hakkında detaylar. 
Artı gerçek
Artı tv
Türkiye'deki muhalif izleyiciye yönelik yayın yapan televizyon, gazete, dergi ve radyoların sayısı oldukça düşük. Muhalif kimliğiyle tanınan eleştirel medya mecralarının sayısı şu an için bir elin parmağını geçmez. Başarılı yayınlarıyla dikkat çeken ve son zamanlarda da hızlı bir yükselişe geçen Artı Tv, muhalifliğinin yanı sıra çok sesli oluşuyla dikkat çekiyor. Öte yandan Artı Tv her ne kadar Avrupa'da bulunup, orada yayınlarını gerçekleştirse de Türkiye'de yoğun bir izleyici kitlesine sahip. Bu arada Artı Tv uzun yıllardır yayın yapan bir televizyon kanalı değil. Henüz iki yıllık yayın geçmişine sahip olan haber kanalı pek çok eski TV kanalını geride bırakacak bir izleyiciye ulaşarak büyük bir başarıya imza attı. Suriye, Avrupa, Türkiye ve dünyanın çeşitli bölgelerinde temsilcilikleri ve muhabirleri bulunan Artı Tv, gündemdeki sıcak gelişmeleri anında izleyicisiyle buluşturuyor. 

Ayrıca Artı Tv'de çok sayıda deneyimli gazeteci de çeşitli alanlarda güncel programlar yaparak seyirci karşısına çıkıyor. Peki kısa sürede büyük bir başarı elde eden ve hızla büyümeye devam eden Artı Tv kimin? İşte Artı Tv'nin imtiyaz sahibi ve Artı Tv'nin frekans bilgileri... 

ARTI TV KİMİN? ARTI TV FREKANS BİLGİLERİ


2017 yılının başlarında  Avrupa merkezli kurulan Artı Tv'nin sahibi Celal Başlangıç'tır. Uzun süredir gazetecilik yapan Celal Başlangıç, genellikle yurttışında çalışmalarını yapan biri. Peki Artı Tv'nin görüşü nedir? Sol, Sosyalist çizgide yayınlarını sürdüren Tv kanalı, her kesimden insanın sesini duyurmaya çalışmakta. Artı Tv  web sitesinde kendisi hakkında şu cümlelerle söz etmekte: "Tarafsız ve doğru haberin adresi. Ötekileştirmeyen diliyle toplumun ortak sesi." Artı Tv'de günün her saatinde haber bültenleri seyirciyle buluşmakta. Öte taraftan Armağan Kargılı, Ragıp Duran, Ergun Babahan, Fehim Işık, Koray Düzgören, Aris Nalcı ve Ayşe Çavdar gibi pek çok gazeteci farklı günlerde izleyici karşısına çeşitli programlarla çıkmaya devam ediyor. Bu arada internette yayınlarını sürdüren haber sotesi Artı Gerçek'in de sahibi olan deneyimli gazeteci Celal Başlangıç, internet sitesiyle aynı adı taşıyan programıyla her Cuma Artı Tv'de konuklarıyla gündemi değerlendiriyor.
Artı Tv Hod Bird uydusunda, web sitesi üzerinde ve YouTube'da canlı yayınlarını sürdürmeye devam ediyor.
Artı Tv'nin frekans bilgileri ise şöyle: 

ARTI TV FREKANS

Hotbird 13 Derece Doğu
Frekans: 11054
Polarizasyon: H (Yatay)
Symbolrate: 27500

Paylaş

WhatsApp Telegram

0 Yorum:

Yorum Gönder

Yorumunuz kısa bir süre sonra onaylanacaktır. Yapılan yorumun sorumluluğunu Webmgon kabul etmez.

0