Dabbe 7 Hakkında Yeni Gelişme Var! Dabbe 7 Ne Zaman Sinemalarda?

Dabbe 7 hakkında yeni gelişme var! Birçok sinemasever tarafından merakla beklenen Dabbe 7 El Nazar, uzun bir süredir gündemde. Hasan Karacadağ yönetmenliğinde çekilen Dabbe 7'nin vizyon tarihi henüz belirlenemedi. Peki Dabbe 7 neden gelmiyor? İşte yapılan açıklama.
Dabbe
Türkiye buluntu film sinemasının en önemli filmlerinden biri olan Dabbe serisi, yıllardır sinemaseverler tarafından ilgiyle takip ediliyor. Son olarak beyazperdede izleyiciyle buluşan Dabbe 6 dan sonra gözler Dabbe 7 filmine çevrilmişti.  Yaklaşık 2 yıldır vizyona girmesi beklenen filmin neden vizyona girmediğinin sebebi belli oldu. Yönetmenliğini ve senaristliğini usta yönetmen Hasan Karacadağ'ın yaptığı Dabbe 7 El Nazar'ın çekimlerinin nerdeyse tamamlandığı ve çok yakında sinema severlerin karşısına çıkacağı ifade edildi. Öte yandan henüz vizyona girmeden sosyal medyada büyük bir ilgiyle takip edilen Dabbe 7 filminin fragmanı da  yine merak konusu. Bu arada Dabbe 7 filminin konusu ve oyuncu kadrosu da henüz açıklanmış değil. Peki Dabbe 7 cephesinde neler oluyor?  Dabbe 7 filmi ile ilgili yaşanan  yeni gelişme haberimizin devamında.

DABBE 7 HAKKINDA AÇIKLAMA GELDİ!

Hasan Karacadağ'ın yeni filmi Dabbe 7  ile ilgili ilk kez sosyal medyada net bir açıklama geldi. Geçtiğimiz haftalarda yapılan açıklamaya göre; filmin çekimleri neredeyse tamam. Ayrıca Dabbe 7 çekimlerinin büyük bir kısmı Japonya'da gerçekleştirildi. Öte yandan yeni Dabbe serisinin Türkiye çekimleri de bitmek üzere. Ve Dabbe 7 nin uzun bir süredir vizyona girmemesinin sebebi de açıklandı. Yapılan açıklamada  Dabbe 7 filminin özel nedenlerden dolayı vizyon tarihi erteleniyor denildi. Dabbe 7 El-Nazar filminin resmi sosyal medya hesaplarında yapılan açıklamada Hasan Karacadağ'ın yeni bir film daha çektiğinin de müjdesi verildi. Yani bu yıl sinemaseverler iki tüyler ürpertici filmle buluşacak. İşte Dabbe 7 filmi ile ilgili yapılan o açıklama!

Dabbe 7 ve Vampiria filmlerinin çekimleri neredeyse tamamlanmıştır.(Sadece Dabbe 7 filminin Türkiye çekimleri kaldı.) Filmin büyük bir kısmı Japonya’da çekildi. Fakat bazı özel sebeplerden dolayı Dabbe 7 ve Vampiria filmleri Türkiye’de vizyona giremiyor. Beklemede kalın, Dabbe 7 ve Vampiria yakında sinemalarda!


Yeni gelişmeleri Facebook ve Twitter sayfalarımızdan takip edebilirsiniz.
Google+ WhatsApp

2 Yorum:

Yorumunuz kısa bir süre sonra onaylanacaktır. Yapılan yorumun sorumluluğunu Webmgon kabul etmez.

0