Atv'den Yeni Dizi: Maria ile Mustafa Dikkat Çekiyor!

Atv'den iddialı bir dizi geliyor. NTC Medya'nın imzasını taşıyan Maria ile Mustafa, yakındq başlıyor. Öte yandan yeni dizi Maria ile Mustafa'nın oyuncu kadrosu ve konusu da netleşti. İşte atv'nin yeni dizisinin detayları... 
Dizi haber
Maria ile Mustafa 
Pek çok TV kanalı gibi atv de yeni yapımlarını seyirciyle buluşturmak için kolları sıvadı. Atv, bu sezon ekrana gelecek olan dizisi Maria ile Mustafa'nın hazırlıklarını başlattı. Atv'de yayınlanmış ve yayınlanan birçok diziye imza atan NTC Medya tarafından yapımcılığı üstlenilen ve bir aşk hikayesini beyaz cama aktaracak Maria ile Mustafa dizisinin detayları netleşti.

İşte Maria ile Mustafa dizisinin oyuncuları ve konusu! 


 Yapımını NTC Medya’nın, yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği, sezonun en iddialı dizilerinden, “Maria ile Mustafa”nın cast çalışmaları tamamlandı. Hilmi Cem İntepe, Jessica May ve Tamer Levent’in başrollerini paylaştığı projede Ezgi Çelik, Haki Biçici, Haldun Boysan ve Hülya Gülşen gibi birbirinden başarılı birçok oyuncu rol alıyor. Çekimleri Kapadokya Ürgüp’te başlayacak olan dizinin yönetmen koltuğuna usta yönetmen Faruk Teber oturuyor. Yabancı bir kızla Türk bir gencin yoğun ve heyecanlı aşkına konu olan “Maria ile Mustafa” çok yakında atv ekranlarında seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Kolombiya’dan Türkiye’ye gelen Maria ile Ürgüp’ün tanınmış ailesinin veliahtı olan Mustafa’nın aşk hikayesini konu alan dizi, bu aşk içinde üst seviyede bir gerilimi, imkansızlığı ve yaşadıkları büyük zorlukları ekranlara taşıyacak.

Paylaş

WhatsApp Telegram

0 Yorum:

Yorum Gönder

Yorumunuz kısa bir süre sonra onaylanacaktır. Yapılan yorumun sorumluluğunu Webmgon kabul etmez.

0