Dönerse Senindir Vizyonda! Murat Boz Dönerse Senindir şarkısı için müjdeyi verdi

Murat Boz'un üçüncü sinema filmi Dönerse Senindir, bu hafta vizyona giriyor. Romantik komedi türündeki Dönerse Senindir'in fragmanı kısa sürede yoğun ilgi gördü. Eğlenceli sahneleriyle dikkat çeken filmde ayrılık sonrası sevgiliyi geri kazanma konusu beyazperdeye taşınıyor. İşte Dönerse Senindir konusu, dikkat çeken detayları ve Dönerse Senindir'in oyuncu kadrosu.
Yasemin Allan
Dönerse Senindir (2016)
Hadi İnşallah, Kardeşim Benim gibi sinema filmleriyle oyunculuk yeteneğinden çokça söz ettiren Murat Boz, Dönerse Senindir filmiyle tekrar beyazperdede sinemaseverlerle buluşuyor. Boz'un oynadığı diğer sinema filmlerine benzerliğiyle dikkat çeken Dönerse Senindir'de sevilen şarkıcıya ünlü oyuncular başrolde eşlik ediyor. Öte yandan filmin yönetmen koltuğunda Erol Özlevi otururken, senaryosunu da Gizem Elçi ve Oğulcan Türe tarafından kaleme alındı. Dönerse Senindir'in oyuncuları ise şöyle: başrollerini  Murat Boz, İrem Sak ve Yasemin Allen'ın üstlendiği filmde Uraz Kaygılaroğlu, Serhat Özcan, Burak Sevinç, Taha Sönmezışık  kamera karşısına geçti. Ayrılık acısının en romantik hali sloganıyla 23 Aralık'ta vizyona girecek filmler arasında yerini alan Dönerse Senindir filminin müzikleri ise Murat Çekem tarafından yapıldı. Öte yandan Murat Boz, sözü müziği ve düzenlemesi  Çekem'e ait  bir şarkıyı da filmde seslendirdi. 
"Dönerse Senindir" filminin geçtiğimiz hafta düzenlenen galasında renkli anlar yaşandı.  Murat Boz, İrem Sak ve Yasemin Allen'ın basın mensuplarının sorularını yanıtladığı galada sürprizler de yaşandı.  

"Murat Boz'un  dert ortağıyım"


Geçtiğimiz hafta düzenlenen Dönerse Senindir filminin galasında konuşan  filmin   başrol oyuncuları canlandırdıkları karakterler hakkında bilgiler verdi. Filmde Murat Boz'un canlandırdığı Mehmet karakterinin yakın arkadaşı Defne'yi canlandıran İrem Sak, şunları söyledi:  "Selin’i (Yasemin Allen) tekrar Mehmet’e (Murat Boz) kazandırmak için bir nevi operasyonlar düzenleyen yakın arkadaşı canlandırıyorum. Dert ortağıyım. Gerçek hayatta da yapmadığım şeyler değil ama uzun zamandır yapmıyordum." Dönerse Senindir'de bir şarkıcıyı canlandıran ve Mehmet'in sevgilisi  Selin'e hayat veren Yasemin Allen, şarkıcılık için Murat Boz'u örnek aldığını söyleyince kahkahalar havada uçuştu. Allen, canlandırdığı  karakter için şunları söyledi: “Selin mesleğine aşık bir kız, müzisyen ve şarkıcı. Hayat dolu, misyonuna odaklanmış, sahnede olmaktan şarkı söylemekten keyif alan bir karakter” Murat Boz da  hayat verdiği Mehmet karakteri hakkında bilgiler verirken hayranlarına bir şarkı müjdesini de vermeyi ihmal etmedi.

Murat Boz Dönerse Senindir


Dönerse Senindir'de bir fotoğrafçıyı canlandıran Murat Boz,  film gösteriminden önce basın mensuplarına  Mehmet’in (Murat Boz) Selin’e (Yasemin Allen) olan aşkını ve ayrılık sürecini yansıtan kareleri anlattı.
Ardından 23 Aralık'ta vizyona girecek olan Dönerse Senindir filminde canlandırdığı karakter hakkında bilgiler paylaşan  Boz,  hayat verdiği  ‘Mehmet’ karakterini şu cümlelerle anlattı: “Melankolik, aşk acısı çeken ve depresyona girmiş bir fotoğrafçıyı canlandırıyorum. Bunun için fotoğrafçılık üzerine de çok çalıştım” Bu arada Murat Boz, yeni klip müjdesini de sevenlerine verdi. Boz, filmle aynı adı taşıyan Dönerse Senindir şarkısı ve klibi için şunları dedi:  “Şarkıyı ben seslendirdim, klibini de İrem Sak ve Yasemin Allen ile birlikte çektik,o da yakında sizlerle olacak” Murat Boz'un yeni şarkısı Dönerse Senindir’in sözü, müziği ve aranjesi de filmin müziklerine de imza atan Murat Çekem’e ait.

Dönerse Senindir filminin konusu


Romantik komedi türündeki Dönerse Senindir, yarın itibariyle (23 Aralık) vizyona girecek. Dönerse Senindir'in filminin konusu da şöyle: Murat Boz’un bir reklam fotoğrafçısı olan Mehmet’i oynadığı filmde, Yasemin Allen Mehmet’in sevgilisi Selin, İrem Sak ise arkadaşı Defne karakterini canlandırıyor.
Mehmet’in ( Murat Boz ), hayatının aşkı Selin’den ( Yasemin Allen ) ayrıldıktan sonra, onu geri kazanmak için Defne ( İrem Sak ) ile işbirliği yapması ile başlayan hikaye, sürprizlerle devam edecektir.

Paylaş

WhatsApp Telegram

0 Yorum:

Yorum Gönder

Yorumunuz kısa bir süre sonra onaylanacaktır. Yapılan yorumun sorumluluğunu Webmgon kabul etmez.

0