İyi ki Doğdun Abla Sinemalarda! İyi ki Doğdun Abla İzle...

Bu hafta vizyona girecek olan dram türündeki İyi ki  Doğdun Abla filmi konusuyla dikkat çekiyor. Genç isimlerden oluşan oyuncu kadrosuyla öne çıkan filmin fragmanı da duygusal sahneleriyle beğeni topladı. İşte İyi ki Doğdun Abla filminin oyuncu kadrosu, konusu ve tüm detayları...
İyi ki doğdun abla
Onur Öğden'in yönettiği film, bir köyde yaşayan Ferit, Feriz ve Ferda isimli üç kardeşin hikâyesini anlatıyor. Dram türünde sinemaseverlerle buluşacak olan İyi ki Doğdun Abla, seçim haftası vizyona girmesiyle izlenebilirliği konusunda soru işaretlerine neden oldu. Öte yandan İyi ki Doğdun Abla'nın oyuncu kadrosunda genç oyuncular öne çıkıyor. Filmde;  Esin Civangil, (Gamze) Enis Boztepe, (Feriz) Onur Ögden, (Ferit) Metin Keçeci, (Ali) Dilara Büyükbayrakta,-(Ferda) Ayhan Işık, (Bayram ağa) ve İzel Çeliköz, (Ayşe) gibi isimler yer alıyor. Vizyon tarihi 22 Haziran olarak belirlenen ve bu Cuma gösterime girecek filmin görüntü yönetmenliğini Canan Kadana üstlenirken, Ali Saran ise filmin müziklerine imza attı. 

Öte yandan İyi ki Doğdun Abla filminin konusu ise kısaca şöyle:
Köy ağası Bayram'ın 3 çocuğundan ikisi, Ferit ve Feriz birbirleriyle anlaşamamaktadır. Kardeşleri Ferda istemeye istemeye Feriz'in yakın dostu Ali'yle evlendirilir. Köye gelen öğretmen Gamze ise Ferit'le yakınlaşır, küçüklüğünden beri Ferit'i kıskanan Feriz bu durumu da hazmedemez. Ferit ve Gamze evlenir. Gamze'nin akıl sağlığıyla ilgili problemleri ortaya çıkar ve ailede başlayan kaos felakete yol açar.
Google+ WhatsApp

0 Yorum:

Yorum Gönder

Yorumunuz kısa bir süre sonra onaylanacaktır. Yapılan yorumun sorumluluğunu Webmgon kabul etmez.

0