Huawei'den P20 Pro'lu Anneler Günü Tanıtımı! "Anneler de Profesyonel Fotoğraflar Çeksin"

Huawei'den  Anneler Günü hamlesi! Çinli teknoloji devi Huawei yeni akıllı telefonu P20'nin tanıtımı kapsamında  Anneler Günü için özel bir çalışma yaptı. Firma Huawei P20'nin annelere de hitap edebileceğinin altını çizdiği kısa bir reklam filmi yayınladı.
Huawei p20 pro
Huawei P20 Pro
Mayıs ayının ikinci haftasının pazar gününe denk gelen ve dünyanın her yerinde kutlanan Anneler Günü, bu yıl da pek çok kişi için özel bir anlam ifade edecek. Öte yandan birçok firma da Anneler Gününe özel tanıtım ve kampanyalarla müşterilerinin dikkatini çekiyor. Teknoloji devi Huawei de bu firmaların başında geliyor. Huawei, henüz yeni puyasaya sürdüğü akıllı telefonunu annelere de hitap ettiğini gösteren bir tanıtım hazırladı. Firmanın Anneler Günü tanıtımında şu vurgu yapıldı: "Fotoğraf çekmenin ve video kaydı almanın henüz yaygın olmadığı geçmiş zamanda, anılarını biriktiremeyen son neslin en değerli armağanı Huawei’den geliyor." Ayrıca Huawei, P20 ile  annelerin de bir profesyonel gibi fotoğraf çekebileceğinin mesajını veriyor.

Bugün P20 Pro ile çekeceğiniz her unutulmaz an, geleceğin en güzel anılarına dönüşecek. P20 Pro ile  anılarını her zaman yanında taşıyabilecek bir nesil olacak! Diyen firma,  yeni akıllı telefonu Huawei P20'nin özelliklerini şöyle özetliyor:  Teknoloji devi HUAWEI, devrim niteliğindeki Leica üçlü kameraya sahip P20 Pro ile yapay zekanın tüm yeteneklerini kullanıcılarına sunuyor. Huawei P20 Pro; çığır açan üç lensli kamera teknolojisi, 5X hibrit zoom özelliği ve gece yetersiz ışığa rağmen mükemmel fotoğraf çekme özelliğine sahip.

Huawei'nin Anneler Günü için hazırlamış olduğu reklam filmi de oldukça dikkat çekiyor. İşte Huawei'nin P20'yi öne çıkarttığı Anneler Günü tanıtımı!

Google+ WhatsApp

0 Yorum:

Yorum Gönder

Yorumunuz kısa bir süre sonra onaylanacaktır. Yapılan yorumun sorumluluğunu Webmgon kabul etmez.

0