Konusuyla Dikkat Çeken Gerçek Kesit: Manyak Filmi İzleyiciyle Buluşuyor!

Ünlü yönetmen Onur Ünlü, yeni filmiyle sinemaseverlerin karşısına çıkıyor. 90'lı yılların unutulmaz TV programı Gerçek Kesit'ten uyarlanan film, konusuyla dikkat çekiyor. Ayrıca Onur Ünlü, Gerçek Kesit: Manyak filmi için bakın hangi efsane yönetmenden ilham aldı? İşte Gerçek Kesit: Manyak'ın detayları...
Manyak
Gerçek Kesit Manak
Her zaman farklı işlere imza atan başarılı yönetmen Onur Ünlü, bu kez yine dikkat çeken bir filmle sinemaseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 90'lı yıllarda ekrana gelen ve Perihan Savaş'ın sunduğu Gerçek Kesit programı bir kez daha gündeme geliyor. Savaş'ın sunduğu "Gerçek Kesit" programında, yaşanmış olaylar ekrana taşınıyor ve o dönem yoğun ilgiyle takip ediliyordu.   Unutulmayan TV programı  Onur Ünlü tarafından beyazperdeye aktarılıyor. Farklı konusuyla öne çıkan "Gerçek Kesit: Manyak" adındaki film bu hafta sinemaseverlerle buluşacak.

 Belediyede bir temizlik görevlisi olarak çalışan ve annesine çok düşkün olan Rıza'nın öyküsünü beyazperdeye aktaran  Gerçek Kesit: Manyak, her ne kadar dram ve macera türünde izleyiciyle buluşacak olsa da gerilim öğeleri  de yine göze çarpıyor. Cahit KaşıkçılarEmel Emir, Fatma Pazvant gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı Gerçek Kesit: Manyak filminin fragmanı geçen hafta yayınlanmıştı. Filmin fragmanı YouTube'da kısa sürede yoğun ilgi ile karşılandı. Ayrıca film için kamera karşısına geçen isimlerden biri olan Perihan Savaş, 26 yıl sonra tekrar Gerçek Kesit programını sundu. Savaş, bu hafta vizyona girecek film için duygularını da paylaştı.

Uzun bir süreden sonra tekrar "Gerçek Kesit" programını film gereği sunan Perihan Savaş,  "Bu benim için yıllar sonra nostalji oldu." diyerek Onur Ünlü'nün Gerçek Kesit: Manyak filmi hakkında şunları söyledi: “Gerçek Kesit: Manyak için yeniden kamera karşısına geçmek çok keyifliydi. Yıllar sonra bana bir nostalji yaşattı. Gerçek Kesit’in bir sinema filmi olacağı hiç aklıma gelmezdi. Keyifli ve güzel bir film olduğuna inanıyorum.”
Bu arada Onur Ünlü'nün Alfred Hitchcock'un Sapık filminden ilham alarak oluşturduğu  Gerçek Kesit: Manyak'ın konusu da pek çok sinemasever tarafından merak edilmekte.
Gerçek kesir manyak
Manyak
İşte Gerçek Kesit: Manyak Filminin Konusu:

Vizyon tarihi 23 mart olarak belirlenen film bu hafta gösterime giriyor. Çektiği farklı yapımlarla adından söz ettiren Onur Ünlü'nün yeni filmi Gerçek Kesit: Manyak'ın  konusu kısaca şöyle:

Annesine çok düşkün bir adam olan Rıza belediyede temizlik görevlisi olarak çalışmaktadır. Annesine olan düşkünlüğü onun kendi yuvasını kurmasına engel olur. Fakat karşı apartmana taşınan Serpil sayesinde Rıza evlilik fikrine sıcak bakmaya başlar. Bir yandan evlenmek isteyen bir yandan da hislerinden dolayı suçluluk duyan Rıza bir süre sonra gerçek ile hayali ayırt edememeye başlar. Annesinin ölümünün farkında olmayan, onunla birlikte yaşantısına devam ettiğini düşünen Rıza, Serpil’le ilişki kurmak için çabalar. Sosyal medyada şimdiden yoğun ilgi gören filmin bu hafta vizyona girecek rakipleri de oldukça güçlü.

Google+ WhatsApp

0 Yorum:

Yorum Gönder

Yorumunuz kısa bir süre sonra onaylanacaktır. Yapılan yorumun sorumluluğunu Webmgon kabul etmez.

0