Kadın Dizisinin Son Bölüm Fragmanında Büyük Sürpriz!

Fox Tv'nin yeni dizisi Kadın'da sürpriz gelişme! Salı günü ekrana gelecek olan Kadın dizisinin yeni bölümünde seyirci şok oluyor. Dizinin yayınlanan son bölümünde vapurdan düşüp öldüğü düşünülen Sarp aslında yaşıyor mu? İşte detaylar...
Dizi
Kadın dizisi
 Kısa bir süre önce Fox Tv'de başlayan "Kadın" dizisi izleyiciden büyük beğeni topladı. Her salı ekrana gelen Kadın, seyirci tarafından heyecanla takip ediliyor. Dizinin geçen hafta yayınlanan son bölümünde yaşanan olay ise heyecanı arttırdı. Kadın son bölümde; Sarp vapurdan düşmüş ve öldüğü zannedildi. Ancak 6 Şubat Salı günü ekrana gelecek olan yeni bölümün tanıtımı şok etti. 

FOX ekranlarının Salı akşamı yayınlanan çok sevilen reyting rekortmeni dizisi Kadın’ın yayınlanan son tanıtımında izleyici şok oluyor. İlk bölümünden beri büyük merak konusu olan Sarp’ın ölümü ile ilgili sır perdeleri aralanıyor! Kadın’ın 6 Şubat Salı akşamı yayınlanacak yeni bölümünde Sarp’ın hayatta olduğu yanındaki gizemli kadın kim? Sarp hayatta mı yoksa değil mi? Bütün bu gizemin çözüldüğü yeni bölümde izleyicileri birbirinden büyük sürprizler bekliyor.

İşte Kadın Son Bölüm Fragmanı
Google+ WhatsApp

0 Yorum:

Yorum Gönder

Yorumunuz kısa bir süre sonra onaylanacaktır. Yapılan yorumun sorumluluğunu Webmgon kabul etmez.

0