İnna'nın Arda Turan Hakkındaki Sözleri Çok Konuşulacak!

İnna, geçtiğimiz gün Pal Station'da bir radyo programına konuk oldu. Yeni şarkısının tanıtımı kapsamında ülkemize gelen güzel şarkıcı, Sinan Akçıl'a "Beni ara Sinan" diye seslendi. Öte yandan İnna, Arda Turan'la aşk yaşadığına dair iddiaları da yanıtladı.
İnna
İnna, geçtiğimiz gün Pal Staion'da bir radyo programına konuk oldu. Yeni şarkısının tanıtımı kapsamında ülkemize gelen güzel şarkıcı, Sinan Akçıl'a "Beni ara Sinan" diye seslendi. Öte yandan İnna, Arda Turan'la aşk yaşadığına dair iddiaları da yanıtladı. Geçtiğimiz gün Türkiye'ye gelen İnna, bir radyo programına konuk olarak yeni şarkısı hakkında konuştu. Türkiye'de de büyük bir hayran kitlesine sahip olan sanatçı, kendisine gelen mesajları da radyoda tek tek yanıtladı. Ayrıca İnna, Arda Turan ve Sinan Akçıl hakkında da açıklamalarda bulundu.

Yabancı müzik radyosu Pal Station'da Mehmet Fatih'in sorularını yanıtlayan Inna, kendisine sorulan "Sinan Akçıl ile düet yapmayı düşünür müsünüz?" Sorusuna şu yanıtı verdi: Çalışmayı ve müziği çok sevdiğini, herkesle düet yapabileceğini söyledikten sonra Sinan Akçıl’ı tanımadığını belirterek Akçıl’a açık mesaj gönderdi: Sinan, Beni Ara!
Öte yandan gündemde yerini koruyan "Arda Turan İnna ile aşk yaşıyor" dedikodusuna da açıklık getiren güzel şarkıcı şunları ifade ederek konuya son noktayı koydu: Arda Turan’ı tanımadığını ama futbolu sevdiğini belirten İnna, bu konu ile ilgili hakkında ilişki yaşadıklarına dair çıkan haberlere de çok şaşırdı.
Google+ WhatsApp

0 Yorum:

Yorum Gönder

Yorumunuz kısa bir süre sonra onaylanacaktır. Yapılan yorumun sorumluluğunu Webmgon kabul etmez.

0