Komedi Filmi Parayı Bulduk Bu Hafta Vizyonda! İşte Parayı Bulduk Oyuncuları

Çok Güzel Hareketler Bunlar'dan tanıdığımız Ersin Korkut gibi isimler Parayı Bulduk filmiyle yılın son haftasında vizyonda izleyiciyle buluşuyor. Öte yandan Parayı Bulduk filminin oyuncuları ve konusu da oldukça dikkat çekiyor. İşte Parayı Bulduk filminin detayları.
Parayı Bulduk
2018'e sayılı günler kala beyazperdeye yılın son haftasına denk gelen filmler  girerek izleyiciyle buluşuyor. Bu filmlerden biri de BKM'nin tanınan ünlü isimlerinin yer aldığı Parayı Bulduk oluyor. Komedi türündeki "Parayı Bulduk" filmi, 2017'nin son haftasında sinemaseverleri kahkahaya boğmayı hedefliyor. Öte yandan Parayı Bulduk'un YouTube üzerinde yayınlanan fragmanındaki bazı sahneler de dikkatleri üzerine çekiyor. Ersin Korkut ve  Metin Keçeci gibi isimlerin rol aldığı film, komediseverlerin beğenisini topladı.  Türkiye’de kumar oynatmanın yasak olduğunu bildiği için polis baskınlarına karşı önlem olarak kumarhaneye film seti havası veren kumarhane sahibi bir kadın ve onun çevresinde olan kişilerin başından geçenleri konu edinen film, bu hafta gösterime giriyor.

İşte Parayı Bulduk Filminin Oyuncuları


Çekimleri kısa bir sürede İstanbul'da tamamlanan filmin yönetmenliğini ve senaristliğini İhsan Taş üstleniyor.  Çok Güzel Hareketler Bunlar'dan tanınan  Ersin Korkut,  Gülsüm Alkan ve Metin Keçeci filmde başrolde karşımıza çıkıyor. Ayrıca Parayı Bulduk'un oyuncu kadrosunda;  Alay Cihan, radyocu Afrikalı Ali, Metin Yıldırım, Tahsin Taşkın, Mehmet Kurt, Sami Çelik, Hüseyin Elmalıpınar, Vahdet Çakar, Dilek Uluer, Hakan Salli, Çağkan Özkörüklü, Erol Toksoy, Serkan Dinç ve Yavuz Karakaş gibi isimler de yer alıyor.

Parayı Bulduk filminin konusu ise şöyle:


29 aralık Cuma günü vizyona girecek olan Parayı Bulduk'un  konusu kısaca şöyle: Kumarhane müdürü Nermin (Gülsüm Alkan) çok akıllı ve zeki bir kadındır. Türkiye’de kumar oynatmanın yasak olduğunu bildiği için polis baskınlarına karşı önlem olarak kumarhaneye film seti havası verir. Bir süre sonra hayatını figüranlık yaparak kazanan Artist Kemal’in (Metin Yıldırım) orayı gerçek film seti sanıp işe başlaması ile kumarhanede yaşanan olaylar tam bir komediye dönüşür.
Google+ WhatsApp

0 Yorum:

Yorum Gönder

Yorumunuz kısa bir süre sonra onaylanacaktır. Yapılan yorumun sorumluluğunu Webmgon kabul etmez.

0