Hülya Avşar Tolgshow'da Kırbaçla Tolga Çevik'e Yürüdü!

Tolga Çevik'in sunumuyla Tolgshow, bu hafta ilk bölümüyle FOX izleyicisiyle buluşuyor. Yılbaşını televizyon başında geçirecek olanlara eğlenceli dakikalar vadeden Tolgshow'un ilk bölümünün konuğu ise Hülya Avşar. İşte Tolga Çevik'in Tolgshow programının detayları...
Tolgshow
Tolgshow
Uzun yıllardır "Arkadaşım" karakteriyle televizyonda seyirci karşısına çıkan komediyen Tolga Çevik, yepyeni bir program ile bundan böyle Fox Tv'de izleyiciyle buluşacak. Çevik'in  "Arkadaşım Hoşgeldin" gibi  programlarına benzeyen "Tolgshow" Talk Show formatında hazırlanacak. Yine uzun yıllar ekranda Tolga Çevik'e eşlik eden gizemli yönetmen de yine bu programda yerini alıyor. 2018 yılının ilk saatlerinde ekranlara gelecek olan Tolgshow, ilk konuğuyla da dikkat çekiyor. Yılbaşı akşamı başlayacak olan Tolga Çevik'in Tolgshow programına Hülya Avşar konuk oluyor.

Hülya Avşar ile Tolga Çevik Arasında Eğlenceli Atışma!


10 yıldır doğaçlama sahnelediği ‘Arkadaşım’ karakteri ile milyonları güldüren Tolga Çevik,  yeni  programıyla da  çok konuşulacak gibi. İki bölümden oluşan ve ilk bölümünde her hafta sahnede bir sürpriz konuk ağırlayan Tolgshow, izleyiciye talk show ile ilgili bugüne kadar bildiği bütün ezberleri bozduracağını iddia ediyor. Öte taraftan Zorlu PSM Drama Sahnesi’nde sahnelenen programın ilk konuğu Avşar, Tolga Çevik'e kırbaçla yürüdüğü an dikkat çekiyor.  Yine, Avşar'ın elbise askılarından yaptığı boynuzları kafasına takıp “Uzun zaman olmuştu, hatırladığım iyi oldu” diyerek Tolga Çevik'e karşılık vermesi sonrası, Çevik'ten şaşırtan bir yanıt aldı. Eğlenceli sohbet sırasında Avşar’ı susturamayan ve bir türlü konuşmaya fırsat bulamayan Çevik, boynuzları işaret ederek “Bana sıra vermiyor ki, sebebini şimdi anladım” sözleriyle alkış yağmuruna tutuldu.
Google+ WhatsApp

0 Yorum:

Yorum Gönder

Yorumunuz kısa bir süre sonra onaylanacaktır. Yapılan yorumun sorumluluğunu Webmgon kabul etmez.

0