Çiğdem Karavit'in The Faded Age Filmi 40 Ülkede İzlenecek! Çiğdem Karavit Kimdir?

Çiğdem Karavit'in ‘The Faded Age’ filmi 40 ülkede gösterime girme hakkı kazandı. Zorlu PSM'de geçtiğimiz hafta ilk kez gösterime giren festival filmi The Faded Age, Çiğdem Karavit'in önemli çalışmalarından biri oldu. Peki Çiğdem Karavit kimdir? İşte Çiğdem Karavit hakkında detaylar.
Film
İlk kez Zorlu PSM’de 11 Kasım Cumartesi günü  başlayan, "Fashion Film Fest’’ organizasyonunda birçok önemli film  izleyiciyle  buluştu. Festival kapsamında, gösterimi gerçekleşen  filmlerden biri  de Çiğdem Karavit'in ‘The Faded Age" adlı filmi oldu. İzleyenlerden tam not alan film, büyük bir başarı elde etti. Öte yandan filmin yönetmen koltuğunda herkesin tanıdığı bir isim oturuyor. Daha önce reklam,  dizi, klip ve moda filmleriyle adından söz ettiren İlay Alpgiray, The Faded Age filmine de imza attı. Bee’ PR Branding tasarımcılarından olan Çiğdem Karavit’in ; 40 ülkede gösterim hakkı kazanan koleksyon filmi  ‘The Faded Age’ lizleyiciler tarafından büyük ilgi gördü.

Peki Çiğdem Karavit Kimdir?

"Grilerle örtüldü çepeçevre, artık Galata Kulesi'ni göremiyorum" diyen ve “THE FADED AGE” adlı festival filmiyle adından söz ettiren Karavit, başarılı kariyeriyle dikkat çekiyor. 
Çiğdem Karavit
Çiğdem Karavit kariyerine Londra’da başlamıştır. Stefano , İpekyol Twist ,Mondo Bazaar gibi birçok firmanın tasarım danışmanlığını yapmıştır. Ayrıca İnternational LaSalle Academy’de moda eğitmeni olarak görev almıştır. The Faded Age filminde, Ressam Gültekin Serbest'in İstanbul tablolarının yansımasını gördüğümüz koleksiyonu yer almaktadır.
Nişantaşı’nda yer alan Fashion PR & Productıon firması Bee’ PR Branding ‘de Çiğdem Karavit’in tüm koleksiyonu stil danışmanları, yapımcı & yönetmenler tarafından incelenmekte, Gizem Yavuz ve ekibinin danışmanlığında medya sektörü ile buluşturulmaktadır. 
Google+ WhatsApp

0 Yorum:

Yorum Gönder

Yorumunuz kısa bir süre sonra onaylanacaktır. Yapılan yorumun sorumluluğunu Webmgon kabul etmez.

0