Yılın En İyi Otelleri "Altın Turizim Ödülleri" ile Belirlendi!

Türkiye turizimine katkıda bulunanların ve yılın  en iyi otellerinin  belirlendiği  Altın Turizim Ödülleri için geri sayım başladı. 70 kategoride ödül alacakları 10 üniversitenin  öğrencileri seçti.
En iyi otel
Altın rurizim ödülleri
Türkiye turizimine katkıda bulunanların ve yılın  en iyi otellerinin  belirlendiği  Altın Turizim Ödülleri için geri sayım başladı. 70 kategoride ödül alacakları 10 üniversitenin  öğrencileri seçti. Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Altın Turizm Ödülleri’nde,  bir çok farklı kategoride   turizime katkıda bulunanlar ve oteller ödüllendirilecek.  Kategorilerde: turizime katkı sağlayan sinema filmleri, Tv dizilerinin yanı sıra oyuncular  aday gösterildi. 

Ceylan İnşaat katkılarıyla, Biz
ce Yapım ve Tür-Yön İcra Kurulu Yönetimi tarafından düzenlenen, 2. Altın Turizim Ödülleri'nde toplamda 70 kategoride farklı isimler yarıştı.  Bu arada ikinci kez gerçekleşen  Altın Turizm Ödülleri  10 üniversitenin öğrencilerinin katılmış olduğu oylama ile belirlendi. Yılın en iyi otelleri ve turizme katkı sağlayan sinema, dizi ve televizyon dünyasının en iyileri, 8 Aralık Cuma günü Büyük Dere İskelesi’nde düzenlenecek tören ile açıklanacak. 2. Altın Turizim Ödülleri'nin kategorileri ve daha fazla bilgiye  http://www.altinturizmodulleri.com adresinden ulaşılabilir.
Google+ WhatsApp

0 Yorum:

Yorum Gönder

Yorumunuz kısa bir süre sonra onaylanacaktır. Yapılan yorumun sorumluluğunu Webmgon kabul etmez.

0