Ünlü İsimler Lösemili Çocuklar İçin Bir Araya Geldi

Ünlü isimler lösemili çocuklar için bir araya geldi. Birçok kuruluşun desteğiyle gerçekleşen etkinlikte, ünlü isimler ilik bağışına dikkat çekti. Boğaz turu ile gerçekleşen etkinlikte önemli mesajlar da verildi. 
Lösemili çocuklar
Ünlü isimler lösemili çocuklar için bir araya geldi. Birçok kuruluşun desteğiyle gerçekleşen etkinlikte, ünlü isimler ilik bağışına dikkat çekti. Boğaz turu ile gerçekleşen etkinlikte önemli mesajlar da verildi.  Belki De Sensin”, “Hayatına Bir İyilik Kat”, “Mucize Patiler Hayvanları Koruma Yaşatma Derneği” ve “Mutlu Çocuklarla Umutlu Yarınlar” platformları,  tanınan isimlerle lösemili çocuklar için önemli bir etkinliğe imza attı. lösemi tedavisi gören çocuklar için düzenlenen boğaz turuna ünlüler akın etti.
Tekne turu
Geçtiğimiz gün düzenlenen boğaz turuna,  Ümit İbrahim Kantarcılar, Caner Kurtaran, Sedef Şahin, Ali Eşitmez, Nurcan Sabur, Gizem Denizci, Ezgi Baran, Uhde Seçil ve Büşra Acar gibi ünlü isimler katıldı. Melekler Kahvesi’nin de  katkılarıyla gerçekleşen tekne turuna, tüm Onkoloji ve Hematoloji servislerinde tedavi gören çocuklar, ebeveynleri ile birlikte katıldılar. Öte yandan etkinlikte ünlü isimler lösemiyi dikkat çekerek önemli mesajlar verdi.
Boğaz turu
Katılımcılar arasında yer alan oyuncu Ümit İbrahim Kantarcılar; “Burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Hepimizin evlatları bu hastalıkla savaşmak zorunda kalabilir. Herkesi, ilik bağışı yapmaya davet ediyorum.” dedi. Türkiye'nin Oscar aday adayı  filmi Ayla'nın başrol oyuncusu Caner Kurtaran ise anlamlı etkinlik  için şunları söyledi: ‘Ne mutlu ki bizlere, çocuklarımızın yüzlerini  biraz güldürebildik, eğlenebildik. İlik bağışına olan duyarlılık artar ise, bütün evlatlarımız bu hastalıktan rahatça kurtulabilir.”
Ünlü isimler & lösemili çocuklar
Ünlü isimlerin hayranları tarafından da sosyal medyada büyük beğeni toplayan anlamlı etkinlik sonrası tüm ünlüler teşekkür plaketi ile ler ödüllendirildiler. Bu arada ünlı oyuncu ve sanatçılar,  etkinlikte çocuklar ile birlikte oyunlar oynayarak, eğlenceli vakit geçirdiler. 
Google+ WhatsApp

0 Yorum:

Yorum Gönder

Yorumunuz kısa bir süre sonra onaylanacaktır. Yapılan yorumun sorumluluğunu Webmgon kabul etmez.

0