Oscar Adayı "Ayla" Filminin Oyuncusu Koray Ergun Konuştu!

Türkiye'nin Oscar adayı filmi Ayla'nın başrol oyuncusu Koray Ergun konuştu. "Ayla" filminin gerçek bir öyküye sahip olduğunu aktaran Koray Ergun, filmde yer aldıgı için mutlu olduğunu belirtti.
Koray ergun
Koray Ergun
1950'li yıllarda Kore Savaşında yaşanan dramatik bir öyküyü beyazperdeye taşıyan "Ayla" filmi, Türkiye'nin Oscar adayı olarak dikkat çekiyor. Ayla' sinema filmi Türkiye sinema sektörü temsilcilerinin oylarıyla dünyanın en prestijli sinema ödüllerinden Oscar'da “yabancı dilde en iyi film” dalında Türkiye'yi temsil etmek üzere seçildi.  Dolaysıyla film, şu aralar Türkiye'nin gündeminde yerini koruyor. Önümüzdeki haftalarda sinemaseverlerle buluşacak olan Ayla filmi Türkiye'nin Oscar adayı olarak yarışmadan önce izleyicinin karşısına çıkacak. Öte yandan Ayla  filminin  oyuncusu Koray Ergun, film hakkında konuştu. Filmde yer aldığı için mutlu olduğunu belirten Ergun,  şunları söyledi:

Oscar’a aday adayı gösterilen “Ayla “ filminde “Halit” Karakterine hayat veren Koray Ergun; "bu filmde rol almak benim için ayrı bir deneyim ve mutluluk oldu." diyerek şunları ifade etti: "Gerçek bir hayat hikayesinden yola çıkarak hazırlanan çok etkileyici bir senaryosu var. Hikayesiyle, dev prodüksiyonuyla, tecrübeli oyuncu kadrosuyla, iyi bir film olduğuna inanıyorum, aynı zamanda benim için de güzel bir deneyim oldu."
Google+ WhatsApp

0 Yorum:

Yorum Gönder

Yorumunuz kısa bir süre sonra onaylanacaktır. Yapılan yorumun sorumluluğunu Webmgon kabul etmez.

0