Kayıtdışı Dizisinde Şaşırtan Büyük Sürpriz!

Yoğun ilgi gören Kayıtdışı dizisinde yaşanan sürpriz dizinin takipçilerini şaşırttı. FOX'un yeni dizisi Kayıtdışı'na Orhan Güntekin karakteriyle dahil olan usta oyuncu Cezmi Baskın, izleyiciden beğeni topladı.
Kayıtdışı
Kayıtdışı
Her yeni bölümünde reyting sonuçlarında yükselişe geçen Kayıtdışı dizisi, oyuncu kadrosunu da güçlendirmeye devam ediyor. Fox Tv'de yayınlanan yapımcılığını Karga Seven Pictures'ın yaptığı, yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan’ın oturduğu, başrollerinde  Erkan Petekkaya, Songül Öden, Dolunay Soysert ve Uğur Polat'ın oynadığı Kayıtdışı” dizisine ünlü oyuncu Cezmi Baskın dahil oldu. Baskın, dizinin pazartesi günü ekranlara gelen bölümünde izleyiciyle buluştu.

Orhan Güntekin karakteriyle ekrana gelen Cezmi Baskın, usta oyunculuğuyla yine büyük beğeni topladı. Uzun yıllar akıl hastanesine kapatılan ve çok önemli sırların kilit ismi olan gizemli bir karakteri canlandıran usta oyuncu, başarılı ve etkileyici oyunculuğuyla diziye büyük bir renk ve enerji kattı. Sevilen oyuncunun diziye dahil olmasıyla birlikte önemli sürprizlerin yaşanacağı düşünülüyor. Ayrıca Kayıtdışı'nın yeni bölümleri de diziseverler tarafından merakla bekleniyor.
Google+ WhatsApp

0 Yorum:

Yorum Gönder

Yorumunuz kısa bir süre sonra onaylanacaktır. Yapılan yorumun sorumluluğunu Webmgon kabul etmez.

0