Fadik Atasoy, "Peril of a Godsend" Filminde Sürpriz İsimlerle Çalıştı

Fadik Sevin Atasoy, bir kez daha  Hollywood'da  rol  almaya hazırlanıyor. Öte yandan yeni filminde bir ajanı canlandıracak olan Fadik Sevin Atasoy, "sağlıklı ve dengeli bir yaşam için yoga muhteşem bir yol." diyerek tavsiyelerde bulundu.
Yoga yapan kız
Fadik Atasoy
Bir süredir ekranlardan uzak olan başarılı oyuncu Fadik Sevin Atasoy önemli açıklamalar yaptı. Yeni bir Hollywood filminde daha yer alacağını doğrulayan Atasoy, yakın zamanda  dünyaca tanınan sürpriz isimlerle ortak filmde yer alacağını da belirtti. Fadik Sevin Atasoy, Michelle Danner'ın yönetmenliğini yaptığı, konusu Türkiye'de geçen "Peril of a Godsend" adlı film hakkında  şunları söyledi: “Çekimlerin Türkiye ayağını tamamladık ancak Ocak ayında Amerika’da çekimlere devam edeceğiz. Filmde bir ajanı canlandıracağım ve seyircinin Amerikan sinemasında yakından tanıdığı isimlerle bir arada oynuyor olmanın mutluluğunu yaşıyorum” Başarılı oyuncu, sağlıklı yaşamın sırrını  da "yoga" olarak açıkladı?

“SAĞLIKLI VE DENGELİ BİR YAŞAM İÇİN YOGA MUHTEŞEM BİR YOL”


Beş yıldır ABD'nin Los Angeles şehrinde yaşayan oyuncu Fadik Sevin Atasoy, yoga yapmanın sağlıklı ve dengeli bir yaşam için önemli olduğunu söyledi. Los Angeles’ta aktif olarak yoga eğitmenliği de yapan Fadik Sevin Atasoy, geçtiğimiz günlerde Yoga Journal Türkiye dergisi ve Aveda Türkiye desteğiyle Cihangir Yoga İstinye’de yoga severlerle buluştu. Namastday Yoga Stüdyosu’nda eğitimini verdiği “Bedenimizin Simyası” (Inner Alchemia) isimli çalışma biçimini katılımcılarla paylaşan  Atasoy,  “Dünya Sağlık Örgütü’nün  yaptığı araştırmalar sonucu dünya üzerindeki hastalıkların en büyük kaynağının stres olduğu kanıtlandı." diyerek yoganın stresi azalttığını savundu.

Atasoy, sağlıklı ve dengeli bir yaşam için yoganın muhteşem bir yol olduğunu dile getirdi.  Güzel oyuncu, yoganın başarılı oyuncuların hayatlarında temel bir disiplin olarak da mutlaka bulunduğunu  söyleyerek, “Beden bir oyuncunun en önemli enstrümanı, nefes yol haritası, zihin ise bir karakter yaratmadaki kaynağıdır." dedi.
Google+ WhatsApp

0 Yorum:

Yorum Gönder

Yorumunuz kısa bir süre sonra onaylanacaktır. Yapılan yorumun sorumluluğunu Webmgon kabul etmez.

0