Survivor Atakan ve Hasan Yalnızoğlu bir araya geldi

Geçen gün sona eren TÜYAP'ın Spor ve Aktif Yaşam Fuarı'na katılanlar arasında oyuncu Hasan Yalnızoğlu  dikkat çekti. Örnek davranışlarıyla katılımcılar tarafından beğeni toplayan Hasan Yalnızoğlu, 'Bikini Fitness' birincisi sporcu Kardelen Atasavun ve Survivor Atakan ile de bir araya geldi.
Hasan yalnızoğlu
Survivor
TÜYAP tarafından düzenlenen Spor ve Aktif Yaşam Fuarı geçen gün sona erdi. Yoğun katılımın olduğu TÜYAP'ın Spor ve Aktif Yaşam Fuarı'na ünlü isimler de damga vurdu. Etkinlikte örnek davranışlarıyla dikkat çeken başarılı oyuncu Hasan Yalnızoğlu da katılımcılar tarafından ilgiyle karşılandı. Fuar süresince çeşitli dallarda gösteri yapan sporcularla bir araya gelen Hasan Yalnızoğlu, 'Bikini Fitness' yarışma birincisi sporcu Kardelen Atasavun'la biraraya gelerek söyleşiye katıldı. Sağlıklı yaşam konusunda hassasiyetini örnek duruşuyla her daim dile getiren Yalnızoğlu, Türk Kızılayı'nın kan verme kampanyasına da katılarak kan bağışında bulundu.
Bikini
Survivor
Bu arada Survivor yarışmasında dikkatleri üzerine çeken ve birinci olan Atakan Arslan da fuarda yerini aldı. Avatar Atakan, Hasan Yalnızoğlu ve Bikini Fitness' birincisi sporcu Kardelen Atasavun'un bulunduğu standa geldi. Survivor'ın iki eski  yarışmacısının biraraya gelmesi fuar katılımcılarından yoğun ilgi gördü.  Etkinlik sonrası başarılı oyuncu Hasan Yalnızoğlu, Lig Radyo'da bir programın canlı yayın konuğu oldu. Yalnızoğlu,  Lig Radyo dinleyicilerinden gelen tüm soruları samimi bir şekilde yanıtladı. 
Google+ WhatsApp

0 Yorum:

Yorum Gönder

Yorumunuz kısa bir süre sonra onaylanacaktır. Yapılan yorumun sorumluluğunu Webmgon kabul etmez.

0