İbrahim Kantarcılar, oyuncu adaylarına deneyimlerini aktardı

Atv ekranlarına gelen Kanatsız Kuşlar dizisinde rol alan başarılı oyuncu Ümit İbrahim Kantarcılar, oyuncu adaylarına önemli tavsiyelerde bulundu. İyi bir oyuncu olmanın ipuçlarını veren  oyuncu  İbrahim Kantarcılar, Burak Alkaş ile komik anılarını  anlatarak katılımcıları kahkahaya boğdu.

Oyuncular
İbrahim Kantarcılar
İzmir'de bulunan ve oyuncu Burak Alkaş'ın da kurucu ortak olduğu  Temaşa Sanat Tiyatro ve Sanat Akademisi'nde geçtiğimiz gün genç oyuncu adaylarıyla bir araya gelen Ümit İbrahim Kantarcılar sektördeki deneyimlerini katılımcılarla paylaştı. Atv'de ekrana gelen "Kanatsız Kuşlar" adlı dizide güzel oyuncu Melis Tüzüngüç ile birlikte başrolü paylaşan Kantarcılar'a ilgi büyüktü.
Kanatsız kuşlar
Burak Alkaş
Yaklaşık 3 saat  oyuncu adaylarıyla sohbet edip  sektörel deneyimlerini aktaran Ümit İbrahim Kantarcılar, katılımcılardan gelen soruları da yanıtladı. Soru cevap şeklinde gerçekleşen sohbetten sonra, Burak Alkaş ve İbrahim Kantarcılar'ın birlikte rol aldıkları   Pis Yedili dizisinde       yaşadıkları set anılarını anlatmaları ise katılımcıları kahkahaya boğdu. Katılımın yüksek olduğu söyleşinin ardından genç oyuncu adayları ile tek tek ilgilenen yakışıklı oyuncu,  selfie yaparak keyifli dakikaları takipçileriyle paylaşmayı da ihmal etmedi.
Google+ WhatsApp

0 Yorum:

Yorum Gönder

Yorumunuz kısa bir süre sonra onaylanacaktır. Yapılan yorumun sorumluluğunu Webmgon kabul etmez.

0