Vodafone'dan KOBİ'lere 1 yıllık ücretsiz tarife desteği!

Vodafone'dan İstihdam seferberliğine iletişim desteği geliyor.  Türkiye İhracatçılar Meclisi ve Vodafone'un işbirliğiyle işe alınan her çalışanın bir yıllık iletişim ihtiyacı bedava karşılanacak. Yani çalışanlar 12 ay boyunca bedava dakika ve internet kullanabilecek.
Vodafone
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın son zamanlarda  sıklıkla dile getirdiği  İstihdam seferberliğine Vodafone da destek verme kararı aldı. Vodafone, İstihdam seferberliğini Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ile ortaklaşa yürütecek. Vodafone İş Ortağım çatısı altında hayata geçirilen kampanya ile ekonominin can damarı KOBİ'lerin yeni istihdam ettikleri çalışanlarına bir yıl boyunca iletişim desteği verilecek. "Dönüşen Tarife"  adıyla KOBİ'lere özel hazırlanan tarifede hem dakika hem de internet ihtiyacını karşılayabilecek şekilde sunuluyor.   KOBİ'lerin istihdam seferberliği kapsamında işe aldıkları ve SGK belgesi olan çalışanlarını kapsayan kampanya, 1 yıl boyunca devam edecek. Dönüşen Tarife ile tarifedeki her 1 dakika 1 MB olarak mobil internete dönüştürülebiliyor. Tarife içeriğini ister dakika ister internet olarak kullanabilecek KOBİ'ler, iletişim maliyetlerinde ek bir masraf yaratmadan tüm çalışanlarının gerektiğinde internet kullanabilmesini sağlıyor.

"Sektörde bir ilki gerçekleştiriyoruz."


"Sektörde bir ilki gerçekleştirerek iletişim giderlerinde sağladığımız destek ile KOBİ'lerin nakit akışı yönetimini rahatlatmayı hedefliyoruz" diyen 
Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı M. Sinan Kızıldağ, Türkiye ekonomisinin %95'ini oluşturan KOBİ'lere İstihdam Seferberliği kapsamında önemli bir rol düştüğünü belirtti.  Kızıldağ, istihdam seferberliği kapsamında sundukları destek için şunları ifade etti:

"Vodafone Türkiye olarak biz de, sunduğumuz ürün ve çözümlerle KOBİ'lerin verimliliklerini artırarak ayakta kalmalarını sağlamayı amaçlıyoruz. KOBİ'leri en fazla dinleyen markalardan biri olarak, yaptığımız araştırmalar ile ihtiyaçlarına en uygun ve nokta atışı fırsatlar sunmaya özen gösteriyoruz. Yaptığımız son araştırmalarda KOBİ'lerin iş hacimlerini korumalarına rağmen yeni yatırım yapmalarının önünde nakit akışında yaşadıkları sıkıntının önemli bir bariyer olduğunu görüyoruz. Bu kapsamda hayata geçirdiğimiz yeni kampanyayla KOBİ'lerin işe yeni başlayan çalışanlarının iletişim ihtiyaçlarını bir sene boyunca ücretsiz karşılayarak, en önemli gider kalemlerinden iletişim giderlerinde önemli bir destek sağlamayı ve nakit akışı yönetimlerini bir nebze de olsa rahatlatmayı amaçlıyoruz.
 

Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Mehmet Büyükekşi ise, 
"İhracatımızın yarısından fazlasını gerçekleştiren KOBİ'lerimiz, aynı zamanda toplam istihdamın da yaklaşık dörtte üçünü oluşturuyor." diyerek sözlerine şöyle devam etti: "Dolayısıyla, Sayın Cumhurbaşkanımızın başlatmış olduğu istihdam seferberliğinde KOBİ'lerimize çok önemli bir görev düşüyor. TİM olarak biz de bu seferberlikte üzerimize düşeni yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz. Bu konuda, Vodefone'un KOBİ'lere yönelik başlatmış olduğu iletişim seferberliği için kendilerini destekliyor, yürekten kutluyoruz."
Google+ WhatsApp

0 Yorum:

Yorum Gönder

Yorumunuz kısa bir süre sonra onaylanacaktır. Yapılan yorumun sorumluluğunu Webmgon kabul etmez.

0