Suzan Aksoy: Çağan Irmak çok özel bir yönetmendir.

Nasıl Evde Kaldım, Çemberimde Gül Oya gibi yapımlarda rol alan ünlü oyuncu Suzan Aksoy, Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri'nde yardımcı oyuncu ödülünü aldı. Aksoy, Çağan Irmak'tan  da övgü dolu sözlerle bahsetti.
Suzan aksoy
Suzan Aksoy
Bu yıl 22'ncisi düzenlenen 'Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri' geçtiğimiz akşam Mustafa Kemal Merkezi Attila İlhan Salonu'nda gerçekleştirildi.  Tiyatro ve sinema dünyasının başarılı ve ünlü isimlerinin katıldığı gecede ödüller sahiplerini buldu. 
Konuklar tarafından büyük ilgi gören gecede duayen sanatçı Suzan Aksoy, "Yardımcı Rolde Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu" ödülünü aldı. Aksoy, ödülü de oyuncu arkadaşı Yıldız Kültür'ün elinden aldı. Ayrıca deneyimli oyuncu sahnede dikkat çeken bir konuşma yaptı.

"Kendimi yenilenmiş hissediyorum”


Daha öncede  Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri'nde  ödül aldığını dile getiren Suzan Aksoy, “Hayatımda izlediğim ilk film Sadri Alışık’ın rol aldığı ‘Pantolon Bankası’ isimli filmdi ve ben bu filmden sonra oyuncu olmaya karar verdim. Bu sebeple Sadri Alışık, benim için çok özel bir sanatçıdır” dedi.“Sanat karşılık beklenilerek yapılmaz ancak ödül almak bizlerin motivasyonunu arttırıyor. " diyen Aksoy, sözlerini şöyle sonlandırdı: "Çağan Irmak, çok özel bir yönetmendir. Daha önce dizilerde çalışmamıza rağmen onun yönetmenliğini yaptığı ‘Benim Adım Feridun’ filmiyle bu anlamlı ödülü almak benim için çok gurur verici. 40. Sanat yılımda kendimi yenilenmiş hissediyorum”
Google+ WhatsApp

0 Yorum:

Yorum Gönder

Yorumunuz kısa bir süre sonra onaylanacaktır. Yapılan yorumun sorumluluğunu Webmgon kabul etmez.

0