Vodafone 12. İstanbul Yarı Maratonu yarın koşuluyor!

Dünyanın en iyi 10 yarı maratonu arasına giren ve bu yıl itibariyle "Altın Kategori"de koşulacak olan Vodafone 12. İstanbul Yarı Maratonu, binlerce sporcunun katılımıyla yarın (pazar)  Tarihi Yarımada'da gerçekleşecek. 

Spor
İstanbul Yarı Maratonu 
İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Spor İstanbul tarafından Vodafone'un isim sponsorluğunda düzenlenecek Vodafone 12. İstanbul Yarı Maratonu yarın (30 Nisan) koşulacak. Yenikapı Miting Alanı'nda başlayıp Eyüp Feshane'den dönüşle yine aynı noktada son bulacak 21 kilometrelik yarış parkuru 02.00-14.00 saatleri arasında araç trafiğine kapanacak. Bu sene üç kategoride gerçekleşecek olan Vodafone 12. İstanbul Yarı Maratonu'nda kıyasıya bir mücadele olacak. Ayrıca Vodafone Türkiye sponsorluğunda gerçekleşen maratonda özel hediye ve indirimler de katılımcıları bekliyor. Maratona katılmak isteyip ancak kayıt yaptırmakta geç kalanlar için bugün de kayıtlar alınacak.  

Yollar 14 saat trafiğe kapalı olacak!


Saat 08:45'te başlayıp 14:00'e kadar sürecek olan Vodafone 12. İstanbul Yarı Maratonu için Yenikapı Miting Alanı ve  Eyüp Feshane güzergahında  02:00-14:00'e kadar yollar trafiğe  kapalı olacak. Yarı Maraton, Çeyrek Maraton ve Business Maraton kategorilerinde düzenlenecek olan ve 32 elit atletin  dünya rekoru için mücadele edeceği maratonda istanbullular bölgedeki güzellikleri yeniden keşfedecek. 
İstanbul maratom
Maraton
Dijital Maraton Deneyimi

Her alanda hayatımızı kolaylaştıran mobil uygulamalar 12. İstanbul  Yarı Maratonu'nda  sporcuların yanında olacak.  Vodafone'un maratonlar için geliştirdiği ve bugüne kadar yaklaşık 13 bin kez indirilen özel koşu, bağış ve bilgilendirme platformu VMaraton, bu yıl da koşucuların hayatını kolaylaştıracak.VMaraton, kayıt yaptıranlarla ilgili istatistiki bilgilerden etkinlik ve parkur alanı haritalarına, maraton günü yapılacak özel etkinliklerle ilgili bilgilerden yarı maraton kapsamında tüm şehirde yapılacak marka işbirliklerine kadar her konuda anında bilgi sağlayacak. Bunun yanında, çipli koşucuların çip verileriyle entegre olarak kullanıcılara koşu sırasında destekledikleri koşucuları takip etme imkânı sunacak.
Google+ WhatsApp

0 Yorum:

Yorum Gönder

Yorumunuz kısa bir süre sonra onaylanacaktır. Yapılan yorumun sorumluluğunu Webmgon kabul etmez.

0