Apple Açıkladı: Pokemon GO Rekor Kırıyor! Peki Pokemon GO Nasıl İndirilir? (Android-İOS)

Şu sıralar birçok kişi  tarafından çılgınca oynanılan ve bağımlılık yapacak kadar etkili olan Pokemon GO, AppStore'da haftanın en çok indirilen oyunu oldu. Çıktığı ilk haftadan beri rekor kıran oyun, her gün yeni rekorlar kırıyor. Üstelik popüler sanal gerçeklik oyunu Pokemon GO,  bununla da yetinmedi.

Pokemon go nasıl
Pokemon GO


Birr zamanlar birçok kişinin çocukluk oyunu olan Pokemon, tekrar milyonların severek oynadığı oyun olmaya başladı.  Çıktığı ilk günden bu yana rekor üstüne rekor kıran Pokemon GO hızla yayılmaya devam ediyor. Android ve İOS üzerinden bu aralar en çok oynanılan Pokemon GO, az sayıda ülkede indirilebilir durumda olmasına  rağmen dünya çapında başarılar elde ediyor. Sokaklara taşan bu çılgınlık İphone kullanıcılarını etkisi altına aldı. Apple'ın resmi web sitesinde yer alan açıklamaya göre Pokemon GO bu hafta App Store üzerinden en çok indirilen oyun oldu.  Yıllar sonra  bir mobil oyun olarak karşımıza çıkan Pokemon çılgınlığı, şu aralar 7'den 70'e herkesi etkisi altına almış durumda.

Her gün sokakta sohbetlere ve  Tv kanallarında Ana Haber bültenlerine konu olan Pokemon GO, bağımlılık yapacak  kadar yayılmaya devam ediyor. Artırılmış sanal gerçekliğiyle oynayanları etkisi altına alan oyun, Android ve İOS platformlarında  popüler olmuş  durumda.  Apple da bunu, yaptığı resmi açıklamayla onayladı. Apple'ın resmi sitesinde yapılan açıklamada bu hafta AppStore'da en çok indirilen uygulamalara yer verildi. Apple'ın paylaştığı listede Pokemon GO ilk sırada kendine yer buldu.  Android'te de rekor kıran sanal gerçeklik oyunu Pokemon GO, an itibariyle sadece 25 ülkede indirilebilir durumda. İlk olarak Avusturalya'da çıkış yapan oyun hızla yayılmaya devam ediyor. Pokemon GO'nun geliştiricileri de bu yönde bir açıklama yaparak oyunun çok yakında tüm ülkelerde yayınlanacağını ifade etti.


POKEMON GO MİLYONLARCA DOLAR KAZANDIRIYOR!


Kuşkusuz şu sıralar bir çok kişinin oynadığı artırılmış sanal gerçeklik oyunu Pokemon GO, milyonlarca kişi tarafından indirilip oynanılıyor. Bu da Pokemon GO geliştiricisine inanılmaz miktarda para kazandırıyor. İddiaya göre Pokemon GO her gün 1 veya 2 milyon dolar kazandırıyor. Yine Pokemon GO ilk haftasında geliştiricisine 14 milyon dolar para kazandırdı. Her gün rekor üstüne rekor kıran Pokemon GO, her yeni açıldığı ülkede hızla yayılıyor. Dolaysıyla oyun, her geçen gün geliştiricisine milyon dolarlar kazandırmaya devam ediyor.


POKEMON GO NASIL İNDİRİLİR?

Pokemon go oyna
Pokemon GO İndirme


Peki Türkiye'de henüz açılmayan Pokemon GO oyununu İOS ve Android için nasıl indirebilirsiniz? Ve Pokemon GO nedir? Ve Pokemon GO nasıl oynanılır? Bu ve bu tür soruların yanıtı BURADAKİ videomuzda yer alıyor.
Google+ WhatsApp

0 Yorum:

Yorum Gönder

Yorumunuz kısa bir süre sonra onaylanacaktır. Yapılan yorumun sorumluluğunu Webmgon kabul etmez.

0