Ayşegül Aldinç'in "Seni Semvek Varya" Şarkısına Klip Çekildi

Ayşegül Aldinç'in 2016 başlarında çıkan "Sekiz" albümünün ikinci  video klibi bu hafta müzikseverlerle buluşuyor. Klibi çekilen "Seni Sevmek Varya" şarkısında Ayşegül Aldinç'e  Eflatun eşlik ediyor.

Eflatun
Seni Sevmek VaryaAyşegül Aldinç'in geçtiğimiz ocak ayında çıkan altıncı stüdyo albümü olan Sekiz kısa bir sürede yoğun ilgi görmüştü. Ardından albümde  yer alan ve  Gökhan Türkmen'in Aldinç'e eşlik ettiği   "Durum Leyla" şarkısı tüm müzik platformlarında pek çok kişinin beğenisini toplamıştı. Ayşegül Aldinç, Durum Leyla şarkısından sonra  şimdiyse ikinci klibiyle sevenlerinin karşısına çıkıyor. Aldinç'in "Sekiz" adlı albümünde yer alan ve söz müziği Eflatun'a  ait olan "Seni Sevmek Varya" şarkısına  klip çekildi. Öte yandan Burcu Güneş'le yaptığı düetle birçok kişi tarafından tanınan Eflatun da  şarkıda Ayşegül Aldinç'e eşlik ediyor. Çekimleri tamamlanan "Seni Sevmek Varya" şarkısının klibi bu hafta tüm  müzik kanallarında ve dijital müzik platformlarında müzikseverlerle buluşacak. Radyolarda şimdiden çalınmaya başlanan  şarkı şimdiden yoğun ilgi görüyor.

Ayşegül Aldinç'in DMC etiketiyle bu yılın başında  yayınlanan ve  "Durum Leyla" gibi hit şarkılar içeren "Sekiz" albümünün ikinci  video klibi  14 Temmuz perşembe günü yayında olacak. Klipte Ayşegül Aldinç'e eşlik eden  başarılı söz yazarı ve  müzisyen Eflatun, klibin haberini TRT FM'de yayınlanan radyo programında ve Twitter hesabında hayranlarıyla paylaştı.

Eflatun
Eflatun Twitter


Bu yıl birçok müzik listesinde "Durum Leyla"  ile kendine yer bulan  Ayşegül Aldinç'in yeni klibi bakalım müzik listelerinde yer alabilecek mi?
Google+ WhatsApp

0 Yorum:

Yorum Gönder

Yorumunuz kısa bir süre sonra onaylanacaktır. Yapılan yorumun sorumluluğunu Webmgon kabul etmez.

0