Sevgililer Günü İçin 3 İlginç Hediye!

Sevgililer Günü yaklaştı. Herkesi olmasa da birçoğu kişiyi bir telaş aldı. Hediyeler, sürprizler v,s için düşünülmeye başlandı.
Sevgililer Günü
Bu aralar etrafa ve Google'a Sevgiliye alınacak en güzel hediye nedir? Sevgililer Günü için ne alabilirim? Veya Sevgililer Günü'ne özel ilginç hediyeler nelerdir? Gibi binbir türlü soru yöneltiliyor... Yine bazı kişiler birçok araştırmaya rağmen kolye, bileklik veya yüzük gibi sıradan hediyeleri tercih etti.
Her sene 14 Şubat Sevgililer Günü'nde durum böyleyken, bir kesim insan da bu günü eleştirir, karşı çıkar. İşt O kişilerden biri de benim! Ama ben size burada neden Sevgililer Günü'ne karşı olduğumu veya niye  Sevgililer Günü'ne karşı olmamız gerektiğini anlatmayacağım tabiki.  Yine size Sevgililer Günü'nün Amerika oyunu veyahut İsrail oyunu gibi cümlelerle saçmalamayacağım. Ben bu yazıda size Sevgililer Günü reklamlarının nasıl zıvanadan çıktığını anlatmaya çalışacağım.
Klasik olan şu sözü kesinlikle kullanmak istemiyorum ama kullanmak zorunda kalıyorum. Hangi sôz mü? İşte şu: 'Tüm bunlar Kapitalist sistemin oyunları." peki neden bu cümleyi sevmiyorum? Çünkü suyunu çıkarttılar...
Neyse bu aralar TV'de radyo'da gazete ve dergiler''de bolca Sevgililer Günü reklamı görüyoruz. Hatta öyle reklamlar görüyoruz ki resmen insanı çıldırtma noktasına getiriyor. Hatta ben çıldırdım ve bir reklam çalışması da ben yaptım!
Sigorta şirketi bile Sevgililer Günü'ne özel reklam yaptığını görünce yeter!! Dedim ve bu durumu eleştirmek adına mizahi bir reklam çalışması yaptım. Reklama bakmadan önce son olarak bir şey daha söylemek istiyorum: bir ara  Zeki Kayahan Coşkun'un kitabında okumuştum O da aynı dertten muzdarip idi. Ve O da bir reklam hayal etmiş, bunun olacağını belirtmişti o reklam hayali ise: bankalar ve kredikartlarıyla alakalıydı. Zeki Kayahan'ın hayal ettiği oldu gibi bakalım sizin de birazdan izleyeceğiniz benim reklam çalışmam ne zaman gerçekleşecek? İyi seyirler!


Google+ WhatsApp

0 Yorum:

Yorum Gönder

Yorumunuz kısa bir süre sonra onaylanacaktır. Yapılan yorumun sorumluluğunu Webmgon kabul etmez.

0