Samsung Galaxy S7 Ve S7 Edge Tanıtıldı! İşte Galaxy S7 Ve Galaxy S7 Edge İnccelemesi

Samsung'un merakla beklenen telefonları Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge tanıtildı.
Galaxy s7  resim
Galaxy S7
Dünya da ve Türkiye de Android isletim sistemli telefon deyince akla ilk gelen firmalardan biri olan Samsung, dün Mobil Dünya Kongresi'nde (MWc) yeni telefonları Samsung Galaxy S7 ve Samsung Galaxy S7 Edge'i tanıttı.

Samsung'un iki yeni telefonu Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge bir önceki model olan Samsung Galaxy S6 ile tasarımsal olarak benzerlik göstermekte. Öte yanda Galaxy S7 de yine  WMC 2016'da tanıtılan LG G5'te olduğu gibi çift ekran bizi karşılıyor. Bu ikinci ekran ile saati kontrol etme ve bildirimleri görme gibi küçük islemler yapılmaktadır.
Samsung S6'dan farklı olarak Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge su geçirmez olmasıyla da dikkat çekiyor.

21 şubat'ta MWc 2016 (Mobil Dünya Kongresi) de tanıtılan Samsung Galaxy S7 ve Samsung Galaxy S7 Edge, 16GB ve 32Gb olarak iki farklı şekilde satışa sunulacak. Ayrıca Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge de 4GB Ram, 12 Mp arka kamera, 5 Mp ön kamera ve Android 6.0 ile kullanıcılara sunuluyor. Bunların yanı sıra Samsung Galaxy S7 ve Samsung Galaxy S7 Edge de Samsung, İphone 6s Plus'a kafa tutuyor.

Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtılan Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge, ilk bakışta bu özellikleriyle göze çarpıyor. Bakalım Mobil Dünya Kongresi'nde (MWC) tanıtılacak diğer telefonlarla nasıl bir yarış içine girecek.

Google+ WhatsApp

0 Yorum:

Yorum Gönder

Yorumunuz kısa bir süre sonra onaylanacaktır. Yapılan yorumun sorumluluğunu Webmgon kabul etmez.

0