LG G5 Tanıtıldı! İşte LG G5 İncelemesi

2016'nın merakla beklenen telefonlarından biri olan LG G5 bugün Mobil Dünya Kongresinde tanıtıldı.

Lg g5
LG g5 ve LG g4

LG G5 Tanıtıldı
Barselona'da düzenlenen ve açılışı bugün (21 Subat) gerçekleşen Mobil Dünya Kongresi'nde (MWC) ilk olarak LG telefonunu tanıttı. LG, yeni telefonu LG  G5'i  bugün tanıtarak heyecanları  bir nebze olsa da yatıştırdı.
LG G5 İNCELEMESİ
LG G5'in detaylı incelemesini maalesef  şu an için paylaşmak mümkün değil. Fakat öne  çıkan birkaç LG G5 özellığini şu şekilde sıralamamız mümkün:
-LG V10'da olduğu gibi LG G5'te de çift ekran mevcut. Ek eklenen mini ekranla bildirimlere  bakma , saati kontrol etme  gibi küçük işlemler yapılmaktadır.
-LG G5'in kamerası son derece gelişmiş olarak geliyor. LG, G5 modelinde ön kameraya 8 mp, arkaya da iki kamera konumlandırmış bu iki kamera biri 8 mp, diğeri ise 16 mp olarak karşımıza çıkıyor.
-LG G5 pil konusunda hayal kırıklığına yol acabilir. Çünkü: LG G5'İn pili 2800 mAh olarak geliyor.
-Son olarak LG G5 diğer LG telefonlarindan farklı bir tasarımla geliyor. LG G2, LG G3 ve LG G4'te arkaya konumlandırılan tuşlar da LG G5'te terk edilmis.
Yukarda belirtmiş olduğumuz üzere daha bugün tanıtılan  LG G5'i detaylı inceleme imkanımız şu an için yok fakat çok yakında LG G5'i ve Mobil Dünya Kongresi'nde (MWCtanıtılan tüm telefonların incelemesi burada olacaktır. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takıp ederek veya siteye abone olarak tüm gelismelerden haberdar olabilirsiniz.


Google+ WhatsApp

0 Yorum:

Yorum Gönder

Yorumunuz kısa bir süre sonra onaylanacaktır. Yapılan yorumun sorumluluğunu Webmgon kabul etmez.

0