BU OYUNU BİTİRENE 10 BİN DOLAR ÖDÜL VERİYORLAR!


İnternet para kazan. Oyun oyna kqzan
Zero Reflex
Mobil cihazlar, ôzellikle Akıllı Telefonlar hayatımızın hatta vücudumuzun bir parçası olmuş durumda. Kimileri abartı olarak bunu gorebilir fakat durum ortada. Bu araştırmaların sonuçları tabi. 
Hal böyle olunca mobil sektörde paraya para demeyen firmalar aldı başını gitti.

Neyse lafı fazla uzatmaya gerek yok. Tüm bu olan bitenler farklı bir boyut kazanmış durumda. Artık mobil cihazlar için daha çok çalışılıyor. Daha çok üretiliyor. Hatta öyle ki bilgisayar için oyun hazırlayan firmalar mobile daha çok yatırım yapıyor. Ve daha çok kazanıyor. Ee! Hal böyle olunca bu rekabete donüsüyor.
Kimileri artık oyunlara para ödülü veriyor hale geldi.
OYUNU BİTIR 10 BİN DOLARI AL
Zero Reflex adlı oyunu gelistiren firma geçen ay yaptığı açıklamada Zero Reflex'i bitiren ilk kişiye 10 bin dolar
para ödülü vereceğini açıkladı.
Hal böyle olunca herkeste deli gibi oyunu oynamaya başladı. Ve yine herkeste bir § 10 bin kazanma umudu var. Özellikle bu Türkiye de bayağı ilgi gördü.
Biraz once de belirttiğimiz gibi şu an oyunu oynayan oynayan. Herkes deli danalar gibi oyunu bitirme çabası içerisinde. Bakalım kim o parayı alacak? Bu arada para alacam derken yeme içme gereksinimini unutup, ôlenleri gormekten korkuyoruz! Amaan sakın siz boylesine kendinizi kaptırmayın.
PEKİ BU OYUN NEDİR NE DEĞİLDİR?

 

Zero Reflex isminden de anlaşılacağı gibi refleks üzerine kurulu. Zero Reflexoyununda bir uzay gemisi canlandırıyoruz. Yörüngenin ortasında yer alan canavarların göndermiş olduğu cisimlerden kaçarak bölümleri geçtiğimiz Zero Reflex, göründüğü kadar kolay bir oyun değil. Oyunun ilerleyen bölümlerinde cisimler çok sık ve seri gelmeye başlıyor. Bunlardan reflekslerimizi kullanarak kaçmamız gerekiyor. Eğer bir bölümde ölürseniz 3 bölüm geriden başlıyorsunuz.
Bitirmesi oldukça zor olan toplamda 60bölümden oluşan Zero Reflex oyununu eğer bitirirseniz, geliştirici ExordiumGames vaat ettiği 10.000 dolar ödülün gönderimini yapacak. Androidplatformunda ücretsiz olarak yer alan ZeroReflexiOS platformunda 7,99 TL'ye satılıyor.
Özetle oyun boyle bir oyun. Ve mobil cihazların geldiği durumda boyle. Firmaların mobil kısıma verdiği onem ve yaşanan rekabet bakalhm bizlere neler sunacak. Daha doğrusu ne gibi farklılıklar bize merhaba diyecek...

Google+ WhatsApp

0 Yorum:

Yorum Gönder

Yorumunuz kısa bir süre sonra onaylanacaktır. Yapılan yorumun sorumluluğunu Webmgon kabul etmez.

0