Kayıtdışı Reytinglerde Şaşırttı! İşte Kayıtdışı dizisinin reyting sonuçları

Dün FOX TV ekranlarına gelen Erkan Petekkaya'lı  Kayıtdışı dizisi yayınlandığı saatte sosyal medyada da çok konuşuldu. Peki Kayıtdışı reyting sonuçlarında kaçıncı oldu? Kayıtdışı dizisinin reyting performansı herkesi şaşırttı. İşte Kayıtdışı'nın reyting sonucu...
Songül öden
Kayıtdışı
Erkan Petekkaya'nın uzun süredir ekrandan uzak kalması Kayıtdışı dizisiyle sona erdi. Dün ilk kez FOX TV'de ekrana gelen Kayıtdışı dizisi uzun süredir birçok kişi tarafından merakla takip ediliyordu. Kayıtdışı'nın 1. Bölümü ilk kez dün ekrana geldi ve oldukça da yoğun ilgi gördü. Fox Tv'nin iddialı yapımlarından Kayıtdışı dizisi bol aksiyonlu sahneleriyle de beğeni topladı. Öte yandan FOX'un Kayıtdışı dizisi reyting sonuçlarında da herkesi şaşırttı. Erkan Petekkaya'nın bir ajanı canlandırdığı ve Songül Öden ile Dolunay Soysert'in de Petekkaya'ya eşlik ettiği dizi, sosyal medyada da çok konuşuldu. Özellikle Twitter'da gündeme oturan Kayıtdışı'nın reytinglerde kaçıncı olduğu konusunda izleyiciler merak içerisinde. Peki Kayıtdışı reyting sonuçlarında nasıl bir performans gösterdi? İşte Kayıtdışı dizisinin reyting sonuçları. 

Kayıtdışı Reyting Sonuçlarında Şaşırttı!


Bu sezonun iddialı dizileri arasında gösterilen Kayıtdışı'nın 1. Bölüm reyting sonuçları şöyle: FOX Tv'de dün ilk kez ekranlara gelen Kayıtdışı dizisinin AB reyting sonuçlarındaki performansı iyi görünüyor. Star Tv'nin dizisi Söz'ün ilk sırada yer aldığı listede Kayıtdışı ikinci sırada yer aldı. Kayıtdışı dizisini sırasıyla Kırgın Çiçekler, FOX Ana Haber ve Söz dizisinin özeti takip etti. Total reyting sonuçlarına baktığımızda, Kayıtdışı'nın reyting başarısının hiç iç açıcı olmadığını görüyoruz. Söz'ün birinci, Kırgın Çiçekler'in ikinci, Söz dizisinin özetinin üçüncü, yine Kırgın Çiçekler özetinin dördüncü ve FOX Ana Haber'in beşinci olduğu reyting yarışında Kayıtdışı altıncı sırada yer alabildi. Kayıtdışı dizisinin reyting sonuçlarında kıyasıya yarışındaki başarısı ABC1 reyting sonuçlarında ise şöyle şekillendi: Star TV'nin Söz dizisi yine birinci olurken onu sırasıyla Kırgın Çiçekler, Söz özet, Kayıtdışı ve  İsimsizler takip etti. Kayıtdışı reyting sonuçlarında bu sıralarda yer alarak herkesi şaşırttı.


İLGİLİ HABER

Kayıtdışı'nda yaşanan sürpriz şaşırttı!

Kayıtdışı'nın Oyuncuları ve Konusu
Songül öden
Kayıtdışı dizisi
Erkan Petekkaya'nın başrolde karşımıza çıktığı dizide, iki güzel oyuncu: Songül Öden ve Dolunay Soysert'de kamera karşısına geçti. Ayrıca Kayıtdışı'nın oyuncularında, Nur Sürer, Ali Düşenkalkar, Burak Yamantürk, İsmail Hacıoğlu, Tugay Mercan, Serdar Orçin, Kadim Yaşar ve Müge Boz gibi başarılı isimler de yer alıyor. Bu yılın iddialı dizileri arasında şimdiden adını yazdıran "Kayıtdışı" bol aksiyonlu sahneleriyle dikkat çekiyor.

Kayıtdışı dizisinin konusu gereği,
Erkan Petekkaya, uluslararası bağlantıları olan bir suç organizasyonunu çökertmekle görevlendirilmiş bir istihbarat ajanını canlandırırken, Dolunay Soysert ise güzel, anlayışlı, yardım sever ve zeki “Esra” karakteriyle izleyicinin karşısına çıkacak.
Bu arada Songül Öden de, Dizide sınır tanımayan, özgür ruhlu, maceraperest bir doktora hayat veriyor. Bu arada Kayıtdışı, bundan böyle her pazartesi günü Fatih Portakal'la FOX Ana Haber'den hemen sonra, yani saat 20':00'de FOX TV'de diziseverlerle buluşacak. Bakalım Kayıtdışı dizisi önümüzdeki haftalarda reytinglerde nasıl bir başarı sergileyecek?


Gelişmeleri Webmgon'un FACEBOOK  ve  TWİTTER sayfalarından takip edebilirsiniz.
Google+ WhatsApp

0 Yorum:

Yorum Gönder

Yorumunuz kısa bir süre sonra onaylanacaktır. Yapılan yorumun sorumluluğu sadece kişiye aittir.