Lenovo'nun Android 7.0 Nougat Alacak Cihazları Belli Oldu

Hızlı güncelleme sunmasıyla kullanıcılarını memnun eden Lenovo da  akıllı telefonlarına Android 7.0 Nougat sürümünü dağıtmaya hazırlanıyor. Şimdiden çalışmalarına başlayan Lenovo, güncellemeyi hızlı bir şekilde  kullanıcılarına sunmak için  kolları sıvadı. İlk olarak Motorola veVibe serisi akıllı telefonlarına Android 7.0'ı sunacak olan  Lenovo, birçok telefonuna güncelleme yayınlayacak.

Lenovo android nougat
Android 7.0 Lenovo

Çin'in önemli bilgisayar üreticilerinden olan ve son zamanlarda  piyasaya sürdüğü akıllı telefonlarıyla dikkatleri üzerine çeken Lenovo, birçok telefon üreticisi gibi akıllı telefonlarına Android 7.0 Nougat güncellemesini sunmak için kolları sıvadı. Öte yandan önemli telefon markalarından olan Motorola'yı da bünyesine kattığı için çalışmalarını iki koldan gerçekleştiriyor. Google tarafından Android Nougat güncellemesinin yayınlamasıyla birçok firma gibi Lenovo da çalışmalarına hız kazandıracak.  Lenovo tarafından henüz "hangi Lenovo telefonu Android 7.0 alacak?" sorusu yanıtlanmasa da Lenovo'ya yakın kaynaklarca Lenovo'nun Android 7.0 alacak cihazları sızdırıldı denilebilir.  Lenovo, son çıkan telefonlarına Android 7.0'ı dağıtmaya başlayarak, , Android 7.0 alacak telefonlar listesindeki tüm modellerine Android Nougat güncellemesini sunacak. Yine iddialara göre  Lenovo ilk olarak Motorola'nın telefonlarına Android 7.0'ı dağıtacak. Buna göre "Motorola'nın Android 7.0 Nougat'ı  alacak  cihazları" şöyle:
"Moto G4 Plus, Moto G4, Moto X Play, Moto X Style, Moto Z ve  Moto X Force
Lenovo daha sonra ise hızlıca  Lenovo adıyla çıkan telefonlar için "Android Nougat" güncellemesini yayınlayacak. İşte Android  7.0'ı alacak Lenovo cihazları!


Vibe p1
Lenovo Vibe P1

Lenovo'nun Android 7.0 Alacak Cihazla rı

Güncelleme: 06/12/2016 12:45

Yapılan resmi  açıklamaya göre Lenovo,  piliyle öne çıkan Lenovo Vibe P1'e Android 7.0 güncellemesini vermeyecek. Detaylarına  ve o resmi açıklamaya BURADAN ulaşabilirsiniz. Ayrıca Vibe P1, Aralık sonu veya  2017 Ocak ortasında Android 7.0 güncellemesini alması beklenirken gelen haber kullanıcıları kızdırdı. Çin'li üretici daha sonra geçtiğimiz aylarda satışa sunduğu Lenovo K5'e Android 7.0 Nougat'ı dağıtması bekleniyor. Lenovo bu telefonlarından sonra Lenovo K5 Note dışındaki     aşağıda belirtilen telefonlarına çok düşük ihtimalle olsa da Android 7.0'ı dağıtması bekleniyor:
"Lenovo K5 Note, Lenovo Vibe C, Lenovo Vibe S1 ve Lenovo A7010"  Öte yandan  Lenovo'ya yakın kaynaklara göre yakın zamanda çıkacak olan Lenovo telefonları yukardaki Lenovo modellerine   Android  7.0 güncellemesini geciktirebilir.  Lenovo cephesindeki gelişmeler bu yöndeyken pek çok Lenovo kullanıcısı Lenovo'dan gelecek açıklamaya kitlenmiş durumda. Ayrıca Webmgon  "Android 7.0 alacak Lenovo cihazları" haberini her yeni gelişmede güncelliyor.  Siz de habere sık sık  gözatabilirsiniz.

İlgili Haberler

*Lenovo Türkiye'den Android Nougat için ilk resmi açıklama! (Video)


Diğer Android 7.0 güncellemesi alacak markaların modelleri için BURAYA tıklayın.
Google Plus Paylaş

3 Yorum:

  1. lenovo k5 plus alacak mı

    YanıtlaSil
  2. Lenevok5 plus olcakmi bi cevap acil

    YanıtlaSil